Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

ALUMINIOWE

Folia aluminiowa do pakowania. Foremki aluminiowe do pieczenia. Tace aluminiowe cateringowe. Folia aluminiowa 45 cm. Folia aluminiowa 30 cm
Opakowania aluminiowe pozwalają w prosty a zarazem w skuteczny sposób zabezpieczyć  dania na wynos. Dzięki wykorzystanym surowcom opakowania aluminiowe zabezpieczają potrawy przed wyciekaniem i utrzymują przez dłuższy czas temperaturę, co pozwala na doniesienie ciepłej potrawy do domu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opakowań aluminiowych: Folie aluminiowe idealnie sprawdzą się do pieczenia, smażenia czy grillowania potraw. Folia chroni potrawy przed innymi zapachami oraz przedłuża świeżość produktów. Półmiski, tace aluminiowe doskonale sprawdzą się na imprezach plenerowych czy na różnych eventach. Zaserwowane na nich przekąski zachęcą gości do skosztowania produktów. Foremki aluminiowe są bardzo lekkie ale i sztywne o pozwala na przechowywanie potraw i wykorzystanie ich w piekarnikach do wypieków czy do przechowywania w zamrażarkach. Stanowią one uniwersalne opakowanie do żywności. Oferujemy także szeroki wybór pojemników obiadowych aluminiowych, które idealnie sprawdzą się w branży cateringowej i garmażeryjnej.

Naczynia są lekkie a zarazem sztywne co pozwala na zachowanie kształtu dania. Idealnie sprawdzą się zarówno w branży cateringowej jak i w lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki niedzielone, dwudzielne oraz trójdzielne, które idealnie sprawdzą się jako opakowania na wynos.

Opakowania aluminiowe . Foremki aluminiowe. Opakowania aluminiowe. Foremki do wypieku. Zapakowania. Folia aluminiowa.

Podkategorie

  • Folia

    Początki folii aluminiowej sięgają 1910 roku. Wtedy opracowano pierwowzór folii, który bardzo szybko zyskał popularność. Stosowana była do zabezpieczania żywności przed dostępem do światła, wspomagała utrzymywanie wilgotności produktów oraz zapobiegała przed rozwojem bakterii. Dziś stosowana w przeróżnych branżach do najróżniejszych celów. Jej uniwersalność sprawdza się w domu czy pracy. Folia aluminiowa to także jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji opakowań próżniowych. Folia aluminiowa to ważny element podczas przygotowania posiłków w kuchni oraz ich przechowywania. Matowa strona folii ułatwi przepływ ciepła podczas pieczenia potraw, a błyszcząca strona pozwoli na zachowanie wilgoci, dzięki czemu mięsa przyrządzane będą soczyste i miękkie. Folia aluminiowa sprawdzi się świetnie w przypadku oferowania klientom dań na wynos. Termoizolacyjna funkcja folii aluminiowej pozwoli na bezpieczny transport gorących dań do klienta. Owiń szczelnie posiłki i pozwól cieszyć się wciąż ciepłymi daniami swoim gościom.

  • Foremki

    Aluminiowe foremki do wypieków ciast . Szeroki asortyment foremek do pieczenia pasztetów oraz mięs. Nasze produkty mają szerokie zastosowanie dla firm cateringowych oraz garmażeryjnych.  Foremki R-44 mają pokrywki do zabezpieczenia pieczonych potraw. Nasze foremki można stosować do pieczenia zdrowych warzyw na grillu.  • Tubki

    Tubki aluminiowe do  kremów, sosów, do dań na wynos. 

Aktywne filtry