Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

CZYSTOŚĆ / HIGIENA

Środki czystości to produkty niezbędne w każdej kuchni, łazience. W ofercie sklepu zapakowania.pl środki chemiczne do zastosowań konsumenckich oraz profesjonalnych. Najbardziej popularny środek do płyn do mycia naczyń niezbędny w każdej kuchni. Oferujemy płyny do naczyń w cenach dyskontowych mniej znanych firm w pojemnościach litrowych oraz większych potrzeb bańkach 5 litrowych.  Najczęściej kupowane są płyny do naczyń znanych i uznanych z jakości firm Ludwik, Fairy, Cif , a do zastosowań profesjonalnych Clinex. Obecnie już chyba w każdej kuchni jest zmywarka do naczyń co bardzo ułatwia i zastępuje ręczne mycie. W ofercie naszego sklepu tabletki do zmywarek do zastosowania domowego oraz do gastronomii do mycia maszynowego. Dodatkowo proponujemy niezbędne do zmywarek środki do nabłyszczania, oraz sól do zmiękczania wody. Kolejną gamą niezbędnych środków kuchennych są odtłuszczacze do blatów kuchennych , glazury i terrakoty , blatów ze stali nierdzewnej  w gastronomii .

Środki czystości. Ręczniki, czyściwa papierowe. Chemia HoReCa. Środki czystości. Worki na odpady.

Podkategorie

 • Chemia

  Oferujemy Państwu profesjonalne produkty sprawdzone w działaniu : chemie medyczną MEDICLEAN, środki do dezynfekcji MEDISEPT, chemie do czyszczenia ekspresów do kawy. Środki czyszczące do gastronomii. Płyny do mycia naczyń. Okamieniacie do expresów do kawy. Szeroki wybór płynów do czyszczenia podłóg. Profesjonalne środki Clinex do zastosowań profesjonalnych w gastronomii. Nowoczesne środki chemiczne do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. Szeroki asortyment produktów dla każdego. W naszym sklepie znajdą Państwo także środki do czyszczenia stosowane w branży medycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki wybór mydeł i zapachów, chemii profesjonalnej do zmywarek, środków do prania i czyszczenia powierzchni szklanych, drewnianych, jak i duży wybór żeli i odtłuszczaczy do silnie zabrudzonych powierzchni. Szeroki asortyment środków chemicznych.  Odtłuszczacze do gastronomii. Środki do dezynfekcji rąk. Płyny do mycia naczyń. Środki do mycia podłóg. Kostki toaletowe.  Środki do czyszczenia blatów. Clinex chemia profesjonalna.

 • Kosze i worki

  W naszej ofercie worki na odpady gospodarcze, odpady medyczne, ekologiczne worki na śmieci. Oferujemy worki na śmieci o pojemności :10l, 20l, 35l, 60l, 120l, 160l, 240l. Szeroki wybór koszy na odpady przystosowane do segregacji śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Worki na odpady o różnych pojemnościach i kolorach znacznie ułatwią segregację śmieci. Worki można umieścić w pojemnikach lub zawiesić na stojaku. Grubsze worki na gruz i worki ogrodnicze będą pomocne podczas remontu oraz sezonowych porządków w ogrodzie. Naklejki na kosze ułatwią dbanie o odpowiednią segregację odpadów. Jeśli nie posiadasz pojemników na odpady w kolorach określanych przez rozporządzenie to naklejki w kolorach zgodnych z segregacją z napisami szkło, metal, papier, plastik, odpady organiczne i inne będą doskonałym rozwiązaniem. Segregacja odpadów biodegradowalnych i zmieszanych możesz być uciążliwa ze względu na nieprzyjemny zapach jaki powstaje w wyniku składowania śmieci. Z pomocą przychodzą preparaty antyodorowe, które neutralizują zapach w pojemnikach na odpady, kontenerach oraz kuchennych i łazienkowych koszach na śmieci

 • Ochrona ciała

  Szeroki wybór fartuchów ochronnych do gastronomii. Tanie fartuchy foliowe cateringowe.

 • Rękawiczki

  Rękawice ochronne nitrylowe. Rękawice ochronne jednorazowe. Rękawice ochronne gumowe. Rękawice ochronne lateksowe. Rękawice ochronne bhp. Rękawice ochronne 100 szt. Rękawice ochronne antyprzepięciowe. Rękawice ochronne długie. Rękawice ochronne chemiczne. Rękawice ochronne bawełniane. Rękawice ochronne budowlane. Rękawice ochronne bez palców. Rękawice ochronne białe. Rękawice ochronne czarne. Rękawice ochronne cena. Rękawice ochronne cienkie. Rękawice ochronne laboratoryjne. Rękawice ochronne damskie. Rękawice ochronne do kuchni. Rękawice ochronne do pieca. Rękawice ochronne dla mechaników. Rękawice ochronne elektroizolacyjne. Rękawice ochronne elektryczne. Rękawice ochronne dla elektryka. Rękawice ochronne gastronomiczne. Rękawice ochronne gumowe jednorazowe. Rękawice ochronne hdpe. Rękawice ochronne jednorazowe xl. Rękawice ochronne jednorazowe czarne.

 • Ręczniki /Czyściwa

  Pierwsze wzmianki o ręcznikach papierowych pochodzą z Turcji gdzie były wykonywane z jedwabiu oraz bawełny. Pierwsze produkowane ręczniki były bardzo wąskie, oraz używane głównie w łaźniach do kąpieli. Obecnie korzystamy głównie z ręczników papierowych bielonych, z kolorowymi nadrukami. Ręczniki papierowe stały się niezbędnym elementem każdego domu i restauracji, idealne do wycierania mokrych zabrudzeń. Ręczniki papierowe zastępują zwykłe ściereczki bawełniane wykorzystywane do niedawna najczęściej w kuchni. Najchętniej kupujemy grube ręczniki papierowe które zapewniają dużą chłonność w osuszaniu powierzchni. Coraz częściej korzystamy z czyściw papierowych, bielonych lub kolorze naturalnym. Ich główną zaletą jesz szersza rolka od standardowych ręczników kuchennych oraz nawinięte jest z reguły koło 200 metrów ręcznika papierowego. Czyściwo najczęściej używane w gastronomii, firmach sprzątających oraz warsztatach samochodowych. Czyściwa wykonane są makulatury, celulozy, oraz włókniny. Czyściwa papierowe przemysłowe wyparły prawie całkowicie z rynku czyściwa materiałowe które wymagały prania, suszenia. Bardzo popularne stały się ręczniki tkz ZZ do podajników mające głównie zastosowanie w toaletach. W ofercie naszego sklepu zapakowania, szeroki wybór ręczników i czyściw firm Tork, Lucas, Katrin, Cliwer. Do ręczników proponujemy dozowniki które  zapewnią higienę użytkowania. Dla warsztatów samochodowych proponujemy stojaki podłogowe lub ścienne z łatwą wymianą czyściw.

 • Papier toaletowy

  Papier toaletowy niezbędny produkt każdego domu, biura, zakładu pracy, gastronomii. Najczęściej korzystamy z papieru jedno, dwu oraz trójwarstwowego. Standardowa rolka papieru toaletowego to średnica 9 cm. Pierwszy papier toaletowy do sprzedaży został wprowadzony w Stanach Zjednoczonych w roku 1857. Wg badań standardowo zużywamy codziennie 57 listków papieru toaletowego.  Jako ciekawostkę należy podać że przed wprowadzeniem papieru toaletowego w obecnej formie , najczęściej jako papier toaletowy były wykorzystywane kartki z  książki telefonicznej. Obecnie najczęściej kupujemy papiery toaletowe bielone, niebielone, papiery toaletowe makulaturowe. Dużą popularnością cieszy się papier toaletowy z kolorowymi nadrukami. Do zastosowań gastronomicznych w ofercie sklepu zapakowania szeroki wybór papierów toaletowych o większym nawinięciu oraz zastosowaniem z podajnikach. Proponujemy papier toaletowy firm, Velvet, Karin, Lucas, Tork.  Zmiany środowiskowe skłoniły producentów do wprowadzenia na rynek całkowicie ekologicznych papierów toaletowych. Seria produktów Lucart Eco Natural to szeroki wybór produktów toaletowych do zastosowań domowych , jak i do firm. Do każdego papieru toaletowego proponujemy zastosowania dozowników wykonanych z plastiku ,lub stali nierdzewnej. To wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania dla gastronomii.

 • Ściereczki

  Ściereczki kuchenne do utrzymania czystości. Bawełniane ściereczki do sprzątania. Wiskozowe ścierki. Duże bawełniane ścierki do podłogi. Bardzo popularne ściereczki nasączane do czyszczenia. Zapraszamy do sklepu internetowego.

 • Szczotki/zmiotki/kije

  Szczotki do sprzątania powierzchni płaskich. Mini zmiotki typu leniuch do wygodnego sprzątania. Szeroki wybór szczotek na kiju do zamiatania większych powierzchni w restauracji lub w biurze. W ofercie zapakowania szczotki do zamiatania liści przed lokalem. Proponujemy także szczotki do czyszczenia garnków lub zastawy stołowej.

 • Ściągaczki / myjki

  Ściągaczki do mycia okien, szeroki wybór w rożnych rozmiarach. Czyszczenie czarnej kuchni. Środki do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni.  Płyn do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Spray do czyszczenia kuchni.  Środek do czyszczenia kuchni faberlic. Czyszczenie palników kuchenki gazowej. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Preparat do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Czyszczenie kurek kuchnia forum. Mleczko do czyszczenia kuchni ludwik. Czyszczenie płyty kuchni węglowej. Kuchnia czyszczenie piekarnika. Czyszczenie rusztu kuchni. Czyszczenie rur kuchnia.

 • Chusteczki

  Chusteczki higieniczne to papierowe miękkie papierki do wycierania nosa lub twarzy. Często chusteczki higieniczne często wykorzystywane w gastronomii jako zamiennik serwetek gastronomicznych.

 • Zmywaki / Druciaki

  Zmywaki kuchenne do czyszczenia zastawy stołowej. Gąbki do mycia talerzy, sztućców w kuchni domowej oraz gastronomii. Niezbędny atrybut wyposażenia każdej kuchni . Zmywaki w różnych wielkościach zależnie od potrzeb sprzątania powierzchni kuchennych. W ofercie sklepu druciaki kuchenne do szorowania powierzchni. Proponujemy druciaki łagodne do czyszczenia patelni teflonowych. Proponujemy także do trudnych zabrudzeń druciaki metalowe.

 • Wiadra / Mopy

  Mopy do czyszczenia. Zestawy sprzątające. Kije z mopem. Mopy obrotowe. Zestawy Vileda do sprzątania. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Środki czyszczące do kuchni. Naturalne środki do czyszczenia kuchni. Środki czystości do kuchni. Czyszczenie kuchni. Czyszczenie kuchenki gazowej. Czyszczenie kuchni w restauracji. Czyszczenie kuchni inox. Czyszczenie kuchenki stalowej. Do czyszczenia kuchni. Czyszczenie czarnej kuchni. Środki do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni. Środek do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Srodek do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Spray do czyszczenia kuchni. Środki do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Chusteczki do czyszczenia kuchni. Środek do czyszczenia kuchni faberlic. Czyszczenie palników kuchenki gazowej. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Preparat do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Czyszczenie kurek kuchnia forum. Mleczko do czyszczenia kuchni ludwik. Czyszczenie płyty kuchni węglowej. Kuchnia czyszczenie piekarnika. Czyszczenie rusztu kuchni. Czyszczenie rur kuchnia.

 • TASKI

  Taski lider maszyn sprzątających .

Aktywne filtry