Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Chemia

Oferujemy Państwu profesjonalne produkty sprawdzone w działaniu : chemie medyczną MEDICLEAN, środki do dezynfekcji MEDISEPT, chemie do czyszczenia ekspresów do kawy. Środki czyszczące do gastronomii. Płyny do mycia naczyń. Okamieniacie do expresów do kawy. Szeroki wybór płynów do czyszczenia podłóg. Profesjonalne środki Clinex do zastosowań profesjonalnych w gastronomii. Nowoczesne środki chemiczne do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. Szeroki asortyment produktów dla każdego. W naszym sklepie znajdą Państwo także środki do czyszczenia stosowane w branży medycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki wybór mydeł i zapachów, chemii profesjonalnej do zmywarek, środków do prania i czyszczenia powierzchni szklanych, drewnianych, jak i duży wybór żeli i odtłuszczaczy do silnie zabrudzonych powierzchni. Szeroki asortyment środków chemicznych.  Odtłuszczacze do gastronomii. Środki do dezynfekcji rąk. Płyny do mycia naczyń. Środki do mycia podłóg. Kostki toaletowe.  Środki do czyszczenia blatów. Clinex chemia profesjonalna.

Środki chemiczne do gastronomii. Środki do dezynfekcji. Środki horeca - gastronomia.

Podkategorie

 • Odświeżacze

  Jak powinna pachnieć łazienka w twoim lokalu. Czy zadbasz o odpowiednią higienę pomieszczeń narażonych na  nieprzyjemne zapachy? Szeroki wybór odświeżaczy powietrza do niwelowania przykrych zapachów. Oferujemy odświeżacze w żelu, spray, oraz w formie patyczków zapachowych. Niezbędne produkty wyposażenia do toalet, hal sportowych. Nasza oferta pozwoli wybrać odpowiedni odświeżacz do danego pomieszczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, szeroki wybór profesjonalnych do zastosowania w gastronomii jak i do domowego użytku.

 • Do naczyń

  Płyn do naczyń fairy. Płyn do naczyń 5l. Płyn do naczyń ludwik. Płyn do naczyń pur. Płyn do naczyń bio. Płyn do naczyń biodegradowalny. Płyn do naczyń balsam. Płyn do naczyń bez chemii. Płyn do naczyń clinex. Płyn do naczyń cytrus.

 • Odtłuszczające

  Środki do czyszczenia kuchni. Odtłuszczacze do kuchni. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Środki czyszczące do kuchni. Naturalne środki do czyszczenia kuchni. Środki czystości do kuchni. Czyszczenie kuchni. Czyszczenie kuchenki gazowej. Czyszczenie kuchni w restauracji. Czyszczenie kuchni inox. Czyszczenie kuchenki stalowej. Do czyszczenia kuchni. Czyszczenie czarnej kuchni. Środki do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni. Środek do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Środek do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Spray do czyszczenia kuchni. Środki do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Chusteczki do czyszczenia kuchni.

 • Do prania

  Środki do prania ubrań specjalnych. Środki do prania ubrań roboczych. Środki do czyszczenia ubrań. Środki do prania odzieży technicznej. Chemia do prania ubrań. Środki do prania chemicznego. Środki do prania. Płyn do prania ubrań.

 • Kuchnia / Łazienka

  Środki do czyszczenia kuchni. Środki do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Środki czyszczące do kuchni. Naturalne środki do czyszczenia kuchni. Środki czystości do kuchni. Czyszczenie kuchni. Czyszczenie kuchenki gazowej. Czyszczenie kuchni w restauracji. Czyszczenie kuchni inox. Czyszczenie kuchenki stalowej. Do czyszczenia kuchni. Czyszczenie czarnej kuchni. Środki do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni. Środek do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Środek do czyszczenia kuchni. Płyn do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Spray do czyszczenia kuchni. Środki do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Chusteczki do czyszczenia kuchni. Środek do czyszczenia kuchni. Czyszczenie palników kuchenki gazowej. Środki do czyszczenia kuchenek gazowych. Preparat do czyszczenia kuchni indukcyjnej. Czyszczenie kurek kuchnia forum. Mleczko do czyszczenia kuchni ludwik. Czyszczenie płyty kuchni węglowej. Kuchnia czyszczenie piekarnika. Czyszczenie rusztu kuchni. Czyszczenie rur kuchnia.

 • Meble

  Środki do mebli drewnianych. Środki do mebli tapicerowanych. Środki do pielęgnacji mebli drewnianych. Środki do renowacji mebli drewnianych. Środki do konserwacji mebli antycznych. Środki antystatyczne do mebli. Środki do czyszczenia mebli z połyskiem. Środki do czyszczenia mebli lakierowanych. Środek do mebli drewnianych. Środki do dezynfekcji mebli. Środki do dezynfekcji mebli tapicerowanych. Środki do konserwacji mebli drewnianych. Środki do konserwacji mebli.

 • Do szyb

  Też tak macie, że gdy widzicie czysty lokal, z wymytymi, lśniącymi szybami, przez które widać, co oferuje knajpa chętniej do niej wchodzicie? Uważamy, że czystość to podstawa, dlatego prócz szerokiego wyboru opakowań jednorazowych oferujemy równie bogaty wybór produktów do czyszczenia lokali, oferujących żywność. Niezależnie czy sprzedajesz słone bądź słodkie przekąski, odpowiadasz za prowadzenie restauracji czy cateringu higiena to podstawa w każdej pracy. Dlatego nie zastanawiaj się, jak zaoszczędzić na biznesie. Na zdrowiu nie można oszczędzać. Z tego powodu zapoznaj się z naszą ofertą płynów do mycia szyb. Profesjonalne środki czyszczące, brak smug i przede wszystkim, czyste, lśniące szyby – to wszystko czego potrzebujesz, aby twój lokal wyglądał jak niedawno otwarty. Dzięki oferowanej przez nas linii profesjonalnych produktów do mycia szyb nie tylko pozbędziesz się problemu niedomytych okien, luster czy innych powierzchni szklanych. Oferowane przez nas produkty do czyszczenia szkła zaskoczą cię, z jaką łatwością i skutecznością wyczyścisz nawet zaschnięte zabrudzenia.

 • Do nabłyszczania

  Środek do stali nierdzewnej. Środki do czyszczenia stali nierdzewnej. Środki do konserwacji stali nierdzewnej. Środki czyszczące do stali nierdzewnej. Środek do czyszczenia stali nierdzewnej berner. Środki czystości do stali nierdzewnej. Srodek do czyszczenia stali nierdzewnej. Środek do czyszczenia stali nierdzewnej inox. Chemia do stali nierdzewnej. Środek do czyszczenia stali nierdzewnej forum. Środek do czyszczenia stali nierdzewnej garnki. Środki do czyszczenia kuchenek ze stali nierdzewnej. Środki do polerowania stali nierdzewnej. Środek do pielęgnacji stali nierdzewnej.

 • Do podłóg

  Płyn do podłogi ajax. Płyn do podłogi sidolux. Płyn do podłogi drewnianej. Płyn do podłogi olejowanej. Płyn do podłogi biedronka.  Płyn do podłogi antystatyczny. Płyn do podłogi antybakteryjny. Płyn do podłogi 5l. Płyn do podłogi bona. Płyn do podłogi ajax 5l. Płyn do podłóg ajax. Płyn do podłóg antybakteryjny. Płyn do podłóg allegro. Płyn do podłóg antypoślizgowy. Płyn do podłóg antystatyczny. Płyn do podłóg ajax karta charakterystyki.  Płyn do podłóg bezpieczny dla dzieci. Płyn do podłóg bez smug. Płyn do podłóg bona. Płyn do podłóg biedronka cena. Płyn do podłóg barlinek. Płyn do podłóg bambusowych. Płyn do podłogi cif. Płyn do podłóg cler. Płyn do podłóg cif. Płyn do podłóg cena. Płyn do podłóg clinex. Płyn do podłóg ceramicznych. Płyn do czyszczenia podłóg. Płyn do czyszczenia podłóg olejowanych. Płyn do czyszczenia podłóg drewnianych. Płyn do podłóg drewnianych. Płyn do podłóg diy. Płyn do podłóg drewnianych lakierowanych. Plyn do podłóg długo utrzymujący zapach. Płyn do podłóg dla alergików. Płyn do podłóg drewnianych bona. Płyn do podłóg eco. Płyn do podłóg ekologiczny. Płyn do mycia podłóg ekologiczny. Płyn do mycia podłóg eco. Płyn do mycia podłóg ecolab. Ekologiczny płyn do podłogi. Ekologiczny płyn do mycia podłogi. Płyny do podłogi. Płyn do podłogi floor. Płyn do podłóg floor. Płyn do podłóg frosch. Płyn do podłóg fm. Płyn do podłóg forlux. Płyn do podłóg flesz. Płyn do podłóg gold drop. Płyn do mycia podłóg gresowych. Płyn do podłóg hipoalergiczny. Płyn do mycia podłóg irobot. Pronto płyn do podłóg i mebli drewnianych. Płyn do podłóg jaki. Płyn do mycia podłóg jak zrobić. Jak zrobic plyn do podlogi. Jaki płyn do mycia podłogi. Płyn do podłóg karcher. Płyn do podłóg klatek schodowych. Płyn do konserwacji podłóg drewnianych. Ajax płyn do podłogi karta charakterystyki. Ajax płyn do podłóg karta charakterystyki. Płyn do mycia podłóg karcher. Płyn do podłóg lidl. Płyn do podłóg lakierowanych. Płyn do podłóg ludwik. Płyn do podłóg laminowanych.  Płyn do podłóg lawendowy. Płyn do podłóg mr proper. Płyn do podłóg merida. Płyn do podłóg mediclean.

 • Do WC
 • Do dezynfekcji

  Dezynfekcji powierzchni 5l. Dezynfekcja powierzchni szpitalnych. Dezynfekcja powierzchni 5l. Dezynfekcja powierzchni cena. Dezynfekcja powierzchni medisept. Dezynfekcja powierzchni preparaty. Dezynfekcja powierzchni w gabinecie kosmetycznym. Dezynfekcja powierzchni bez alkoholu. Dezynfekcja powierzchni z alkoholem. Płyn do dezynfekcji powierzchni apteka. Płyn do dezynfekcji powierzchni allegro. Środki do dezynfekcji powierzchni allegro. Spray do dezynfekcji powierzchni allegro. Preparat do dezynfekcji powierzchni apteka. Medisept produkty. Medisept skład. Medisept bezpieczny salon. Medisept balsam. Płyn do dezynfekcji powierzchni aerodesin. Płyn do dezynfekcji powierzchni alkoholowy. Dezynfekcja powierzchni barbicide. Dezynfekcja powierzchni biurowej. Dezynfekcja powierzchni na bazie alkoholu. Płyn do dezynfekcji powierzchni bez alkoholu. Płyn do dezynfekcji powierzchni bez spłukiwania. Płyn do dezynfekcji powierzchni biedronka. Płyn do dezynfekcji powierzchni barbicide. Płyn do dezynfekcji powierzchni biurowych. Chusteczki do dezynfekcji powierzchni bez alkoholu. Dezynfekcja powierzchni chlorem. Dezynfekcja powierzchni chusteczki.  Płyn do dezynfekcji powierzchni Płyn do dezynfekcji powierzchni cena. Płyn do dezynfekcji powierzchni  Płyn do dezynfekcji powierzchni clinex. Dezynfekcja zapakowania. Dezynfekcja powierzchni drewnianych. Dezynfekcja powierzchni domestosem. Dezynfekcja powierzchni dotykowych. Dezynfekcja powierzchni dotykowych i bezdotykowych. Dezynfekcja powierzchni doz. Dezynfekcja dużych powierzchni. Dezynfekcja do powierzchni. Procedura dezynfekcji powierzchni dotykowych i bezdotykowych. Procedura dezynfekcji powierzchni dotykowych. Do dezynfekcji powierzchni. Do dezynfekcji powierzchni 5l. Do dezynfekcji powierzchni medisept. Do dezynfekcji powierzchni allegro. Do dezynfekcji powierzchni geni. Do dezynfekcji małych powierzchni. Dezynfekcja powierzchni ecolab. Płyn do dezynfekcji powierzchni ecolab. Chusteczki do dezynfekcji powierzchni ecolab. Środki do dezynfekcji powierzchni ecolab. Dezynfekcja powierzchni w gabinecie stomatologicznym. Dezynfekcja powierzchni w gastronomii. Płyn do dezynfekcji powierzchni gastronomia. Płyn do dezynfekcji powierzchni gemini. Płyn do dezynfekcji powierzchni gold drop. Płyn do dezynfekcji powierzchni hurtownia. Płyn do dezynfekcji powierzchni hebe. Dezynfekcja powierzchni i rąk. Dezynfekcja powierzchni i narzędzi. Dezynfekcja powierzchni i sprzętu medycznego. Szybka dezynfekcja powierzchni i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Środek do dezynfekcji powierzchni i narzędzi. Płyn do dezynfekcji powierzchni i narzędzi. Płyn do dezynfekcji powierzchni i rąk 5l. Mycie i dezynfekcja powierzchni. Mycie i dezynfekcja powierzchni w szpitalu. Mycie i dezynfekcja powierzchni bezdotykowych. Procedury mycia i dezynfekcji powierzchni. Procedura mycia i dezynfekcji powierzchni dotykowych. Procedura mycia i dezynfekcji powierzchni Instrukcja mycia i dezynfekcji powierzchni. Dezynfekcja powierzchni koncentrat. Dezynfekcja powierzchni w kuchni. Dezynfekcja powierzchni mających kontakt z żywnością. Płyn do dezynfekcji powierzchni kuchennych. Płyn do dezynfekcji powierzchni koncentrat. Dezynfekcja powierzchni lublin. Dezynfekcja powierzchni łódź. Dezynfekcja powierzchni 5 l.

 • Do zmywarek
 • Do rąk

  Mydło do rąk antybakteryjne. Mydło do rąk 5l. Mydło do rąk w kostce. Mydło do rąk biały jeleń. Mydło do rąk antybakteryjny. Mydło do rąk antybakteryjne carex. Mydło do rąk bambino. Mydło do rąk z emolientem. Mydło do rąk bez sls. Mydło do rąk biały jeleń 5l. Mydło do rąk bananowe. Mydło do rąk bez spłukiwania. Mydło do rąk buna. Naturalne mydło do rąk. Mydło do rąk cien. Mydło do rąk cena. Mydło do mycia rąk.. Mydło do rąk dla alergików. Mydło do rąk dezynfekcja. Środki antybakteryjne do rąk. Środki antybakteryjne allegro. Środki antybakteryjne do rąk allegro. Środki antybakteryjne do prania. Środki antybakteryjne do sprzątania. Środki antybakteryjne w sprayu. Środki przeciwbakteryjne. Antybakteryjne środki czystości. Czy środki antybakteryjne są szkodliwe. Środki antybakteryjne do jamy ustnej.  Środki antybakteryjny do rąk allegro. Środek przeciwbakteryjny. Naturalne środki antybakteryjne.

 • Do przypaleń

Aktywne filtry