Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

FingerFood mini

Organizujesz eventy cateringowe i potrzebujesz małych pojemników na potrawy? Zapewnimy wszystko czego ci trzeba. Oferujemy szeroki asortyment opakowań typu FingerFood: metalizowane naczynia do przekąsek, drewniane łódeczki, mini słoiczki, mini sztućce. Opakowania te idealnie sprawdzą się również jako naczynia w restauracjach. Swoim wyglądem pozwolą na ukazanie i wyeksponowanie serwowanych dań

Krystaliczne opakowania fingerfood. Podaj desery w nowej odsłonie i przyciągnij uwagę klientów serwując słodkości w krystalicznych, szklanych opakowaniach. Efektowny sposób podania zagwarantuje większą liczbę gości, którzy skuszą się na podawane desery. Efektowny sposób podania zagwarantuje to, że przekąski czy desery uzyskają nowy designerski wygląd.

Naczynia finger food. Finger Pojemniki finger food. Mini naczynia finger food. Opakowaniaeko.

Podkategorie

 • Bambusowe

  Finger food naczynia mini  bambusowe biodegradowalne. To alternatywa dla tych, którzy dbają o środowisko i o to, aby produkty były przyjazne dla otoczenia. Naczynia bambusowe są w 100% ekologiczne i nadają się do kompostowania.  Talerze bambusowe jednorazowe - naturalny wygląd zawdzięczają surowcom, z których są zrobione. Dodatkowo naczynia z bambusa są bardziej stabilny niż wiele rodzajów drewna.  Bambusowe produkty są zatem bardzo twarde, odporne na uderzenia i niełamliwe. Idealnie nadają się zarówno do prezentowania przystawek jak i jako pojemniki do sosów. Wykorzystaj naczynia z bambusa w swoich lokalach gastronomicznych.

 • Drewniane

  Finger food drewniane mini naczynia. Są idealne dla osób szukających zarówno alternatywy dla plastikowych opakowań jak i tych, którzy dbają o środowisko. Drewniane naczynia takie jak mini sztućce drewniane, mieszadełka drewniane w designerski sposób prezentują przekąski podczas bankietów czy imprez. Finger food drewniane idealnie nadające się na degustację dań. 100%ekologiczne. Zadbaj o wygląd swojej restauracji i wykorzystaj finger food pojemniki do prezentacji potraw na imprezach okolicznościowych. Opakowania finger food sprawdzą się również podczas eventów czy w restauracjach serwujących jedzenie w lokalu.

 • Szklane

  Opakowania szklane fingerfood mini naczynia szklane, słoiki do potraw , deserów. Mini słoiczki szklane do mini sałatek i przekąsek z zamknięciem. Swoją prostotą zachwycają wyglądem serwowanych potraw. Wykorzystaj słoiki szklane do prezentacji przekąsek, mini sałatek czy deserów. Słoiczki szklane doskonale sprawdzą się również jako opakowanie na wynos. W szklane słoiki zapakujesz również potrawy z restauracji. Opakowaniaeko.pl - hurtownia słoików szklanych. Szklane opakowania wykorzystasz jako mini pucharki szklane! Dzięki zastosowaniu przezroczystych naczyń dania zyskują nowy, oryginalny wygląd, który przyciąga konsumentów do skosztowania potraw. Kubeczki, miseczki, talerzyki fingerfood. Fingerfood opakowania ekologiczne.

 • Żeliwne

  Naczynia żeliwne idealne do gastronomii oraz kuchni domowej. Naczynia produkowane są ze stali nierdzewnej stalowo-niklowej. Zastosowane materiały zapewniają bezpieczeństwo zdrowotne, łatwość czyszczenia, oraz najważniejszy aspekt to ograniczona możliwość rozwoju mikro organizmów. Naczynia żeliwne odporne są  na działanie wysokiej temperatury . Wykorzystane materiały zapewniają równomierne rozchodzenie się ciepła po całej powierzchni. Oferujemy naszym Klientom mini patelnie żeliwne, garnki okrągłe żeliwne, owalne naczynia do zapiekania.

Aktywne filtry