Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Sztućce Ekologiczne

Wybierz sztućce eko sposób setek rodzajów - sztućce papierowe, sztućce biodegradowalne, sztućce jednorazowe pakowane, sztućce jednorazowe zestaw, sztućce jednorazowe metalizowane. Ekologiczne sztućce wykorzystasz także prowadząc eventy, food trucki czy uroczystości na świeżym powietrzu. Pozwól gościom cieszyć się spożywanym posiłkiem ze świadomością dbania o środowisko dzięki korzystaniu z sztućce jednorazowe ekologiczne. Sztućce biodegradowalne rozkładają się znacznie szybciej niż sztućce jednorazowe plastikowe. Potrzebujesz sztućce jednorazowe ekologiczne do restauracji? Nasza hurtownia sztućców jednorazowych zaspokoi wszystkie twoje potrzeby! Sztućce drewniane to dzisiaj jedne z najczęściej wykorzystywanych jednorazowe sztućce na rynku. Drewniane sztućce wielorazowe coraz częściej wykorzystywane są do spożywania posiłków w domowym zaciszu. Sztućce ekologiczne spotkasz w dzisiejszych czasach w każdym lokalu serwującym dania na wynos. Sztućce plastikowe wielorazowe są coraz mniej popularne ze względu na ich nie ekologiczność.

Sztućce ekologiczne. Eko sztuce. Jednorazowe sztućce. Papierowe sztućce. Sztućce drewniane.

Podkategorie

 • Bambusowe

  Chcesz wypróbować inne sztućce ekologiczne? Zachęcamy do wypróbowania bambusowe sztućce jednorazowe! Sztućce bambusowe są odporne na wysokie temperatury. Sztućce wykonane są ze sprawdzonych surowców. Oferowane przez nas sztućce jednorazowe sprawdzą się idealnie podczas imprez plenerowych jak i w lokalach gastronomicznych. Wykorzystanie ich w lokalach przyciągnie uwagę niejednego konsumenta. Zapakowania.pl - hurtownia opakowań jednorazowych. • Mieszadełka EKO

  Mieszadełka nie zmieniają smaku potraw. Idealnie sprawdzą się do każdego rodzaju potraw oraz do napojów zarówno zimnych jak i gorących. Niezbędny element wyposażenia lokali gastronomicznych i restauracji oferujących dania na wynos. Oferujemy również ekologiczne łopatki do lodów, które sprawdzą się idealnie jako alternatywa dla łyżeczek plastikowych. Łopatki wykonane są ze skrobi kukurydzianej, są w 100% biodegradowalne. Sprawdzą się idealnie do deserów w lodziarniach i kawiarniach.
 • Drewniane

  Skorzystaj z naszej propozycji drewnianych sztućców. Do pysznych dań podawaj ekologiczne drewniane sztućce. Nasze sztućce drewniane doskonale sprawdzą się jako alternatywa dla sztućców plastikowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, drewniane sztućce są odporne na odłupywanie się fragmentów drewna. W ofercie sklepu drewniane łyżki, widelce, noże, widelczyki do deserów, oraz łyżeczki deserowe drewniane. Dzięki specjalnemu oszlifowaniu drewna, sztućce są bezpieczne dla dzieci. Sztućce drewniane wyglądem zaskoczą niejednego konsumenta i podkreślą wygląd serwowanego dania. Idealnie sprawdzą się w barach, w restauracjach. Sztućce są wytrzymałe i neutralne smakowo. Zaopatrz się również w drewniane mieszadełko. Polecamy zapoznać się również w drewniane sztućce jednorazowe.

 • Łopatki EKO

  Sztućce PLA są mocne i wytrzymałe- nie pękają i nie tłuką się. Idealnie sprawdzą się do zimnych jak i do gorących dań. Świetnie sprawdzą się w restauracjach, w barach czy w cateringach. Sztućce jednorazowe to niezbędnik każdego lokalu gastronomicznego serwującego dania na wynos. Sztućce PLA wykorzystasz zarówno w food truckach jak i w barach szybkiej obsługi oferujących szybkie i dobre jedzenie.  Sztućce eko są w dzisiejszych czasach podstawą funkcjonowania lokali gastronomicznych serwujących jedzenie na wynos.  

 • Patyki

  Patyczki są odporne na temperatury, nie ulegają odkształceniom i nie wpływają na smak potrawy. Oferujemy szeroki wybór patyczków do szaszłyków o różnej długości. Patyczki do szaszłyków idealnie nadadzą się na przyjęciach, imprezach, w cateringach jak i w lokalach gastronomicznych. Patyczki do burgerów ozdobią serwowane dania fast food, fingerfood patyczki zastosujesz serwując dania na imprezach okolicznościowych.Aktywne filtry