Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Torby na wynos

Zastanawialiście się kiedyś, jakie były początki toreb papierowych? Otóż wymyślił je niejaki Francis Wolle w 1852 roku. Torby przypominały kształtem dużą kopertę, przez co były dosyć niepraktyczne w użytkowaniu. 14 lat później, w 1868 roku Margaret Knight opracowała torby z prostokątnym dnem. Dziś ten niepozorny wynalazek wykorzystywany jest na co dzień przez restauratorów, sklepy i inne działalności. Te niepozorne toby jednorazowe stały się niezwykle popularne i dziś wiele form oferuje je w nieskończonej ilości rozmiarów i kolorach. Torby papierowe bez ucha bądź z uchem skręcanym/prostym. Wolisz klasyczne brązowe torby papierowe a może stawiasz na te białe, eleganckie? Niezależnie od tego, co wybierzesz, ważne żeby torby papierowe spełniały praktyczne rozwiązanie. Oferujemy szeroki wybór ekologicznych toreb papierowych. Torby klockowe idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych. Torby papierowe posiadają szerokie dno, dopasowane do pojemników obiadowych, a dzięki wytrzymałym uchwytom idealnie nadają się do przewożenia dań na wynos. Torba papierowa poddawana jest recyklingowi. Dla piekarni i cukierni oferujemy torby na bułki, bagietki z okienkiem lub bez. Oferujemy także torby papierowe z nadrukiem. Zakupisz u nas torby papierowe hurt oraz torby wielokrotnego użytku. Torby papierowe z logo wykonane są z ekologicznych surowców i są idealną alternatywą dla torebek plastikowych. Torebki z okienkiem wykonanym z ekologicznych, biodegradowalnych surowców świetnie podkreślą wygląd dania, a torebki z nadrukiem przyciągną uwagę konsumentów. Dla lokali gastronomicznych oferujemy torebki na kanapki, frytki, wrapy czy na popcorn, które świetnie sprawdzą się jako opakowania na wynos. W naszym sklepie internetowym opakowaniaeko.pl znajdziesz torby papierowe na prezent, torby papierowe białe, tanie torby papierowe, torby papierowe warszawa. Oferujemy szeroki wybór ekologicznych toreb papierowych. Torby klockowe idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych. Torby papierowe posiadają szerokie dno, dopasowane do pojemników obiadowych, a dzięki wytrzymałym uchwytom idealnie nadają się do przewożenia dań na wynos. Torba papierowa poddawana jest recyklingowi. Dla piekarni i cukierni oferujemy torby na bułki, bagietki z okienkiem lub bez. Oferujemy także torby papierowe z nadrukiem. Zakupisz u nas torby papierowe hurt oraz torby wielokrotnego użytku. Torby papierowe z logo wykonane są z ekologicznych surowców i są idealną alternatywą dla torebek plastikowych. Torebki z okienkiem wykonanym z ekologicznych, biodegradowalnych surowców świetnie podkreślą wygląd dania, a torebki z nadrukiem przyciągną uwagę konsumentów. Dla lokali gastronomicznych oferujemy torebki na kanapki, frytki, wrapy czy na popcorn, które świetnie sprawdzą się jako opakowania na wynos. W naszym sklepie internetowym opakowaniaeko.pl znajdziesz torby papierowe na prezent, torby papierowe białe, tanie torby papierowe, torby papierowe warszawa.

Torby papierowe białe. Torby biodegradowalne. Torba papierowa z uchwytem. Torby cateringowe.

Podkategorie

 • Zakupowe

  Torby wielorazowe. Torba wielorazowa. Oferujemy szeroki wybór wielorazowa torba na zakupy do użytku o różnych pojemnościach i w różnych kolorach.  Oferujemy szeroki wybór toreb wielorazowego użytku. torby wielorazowego użytku. Torby wielorazowe na warzywa. Torby wielorazowe na zakupy. Wielorazowe torby na owoce. Torba wielorazowego użytku. Wielorazowe torby do segregacji. Torebki wielorazowe. Torba wielorazowa. Torby wielokrotnego użytku. Torebki wielorazowe na zakupy. Torebki wielorazowe na pieczywo. Torba wielorazowa.

 • Z uchwytem

  Torby papierowe klockowe są stosowane codziennie przez restauratorów i usługi cateringowe. Te wytrzymałe i jednorazowe opakowania służą do przewożenia dań na wynos pod drzwi klientów. Jeżeli oferujesz dania na wynos to z pewnością przydadzą ci się jednorazowe torby klockowe. Papierowe torby klockowe to również nie tylko sposób, jak zapakować i bezpiecznie dostarczyć przekąski, dania główne i desery na wynos. To także świetna alternatywa dla rozgłaszania swojej działalności wśród klientów. Reklama w postaci własnego nadruku na torbach papierowych według naszych klientów to jedna z najlepszych form reklamy, przyciągająca nowych klientów. Jesteś po raz pierwszy na naszej stronie internetowej i nie wiesz, na jakie torby papierowe się zdecydować? A może jesteś naszym stałym klientem, ale potrzebujesz zmian w sowim lokalu i większych toreb papierowych? Na te i inne potrzeby mamy rozwiązania! Torby papierowe klockowe do gastronomii. Oferujemy szeroki wybór torebki papierowe klockowe w różnych rozmiarach i w różnych kolorach. Torba klockowa idealnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych. Posiadają one szerokie dno, dopasowane do pojemników obiadowych. Dzięki wytrzymałym uchwytom idealnie nadają się do przewożenia dań na wynos. Torby poddaje się recyklingowi. Oferujemy torebki papierowe klockowe, torba klockowa z uchwytem, torby klockowe papierowe. Zamów torebka klockowa z własnym logo. Torebki papierowe klockowe to podstawa restauracji oferujących jedzenie na wynos. Torby papierowe klockowe do gastronomii. Oferujemy szeroki wybór torebki papierowe klockowe w różnych rozmiarach i w różnych kolorach. Torba klockowa idealnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych. Posiadają one szerokie dno, dopasowane do pojemników obiadowych. Dzięki wytrzymałym uchwytom idealnie nadają się do przewożenia dań na wynos. Torby poddaje się recyklingowi. Oferujemy torebki papierowe klockowe, torba klockowa z uchwytem, torby klockowe papierowe.  Zamów torebka klockowa z własnym logo. Torebki papierowe klockowe to podstawa restauracji oferujących jedzenie na wynos.

 • Bez uchwytu

  Torby papierowe bez uchwytu, idealne do cukierni , zakupów. Zapakuj chrupiące bagietki, okrągłe, świeże bułeczki, słodkie i aromatyczne ciasta czy małe ciasteczka klientom w torebki papierowe cukiernicze! Oferujemy szeroki wybór toreb dla piekarni i cukierni w różnych rozmiarach i w różnych opcjach kolorystycznych. Torebki są wykonane z ekologicznych surowców i sprawdzą się idealnie jako alternatywa dla torebek plastikowych i foliowych. Torebki papierowe małe pomieszczą garść ciasteczek, torebki papierowe szare sprawdzą się do zapakowania świeżo przygotowanych, zdrowych kanapek Są biodegradowalne wytrzymałe. Proponujemy  torebki z nadrukiem , torebki papierowe małe, torebki papierowe z okienkiem, które są w 100% ekologiczne. Hurtownia toreb papierowych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: torebki papierowe, torebki papierowe białe.

   

 • Reklamówki EKO

  Niezbędnik każdego stoiska oferującego zakup towarów. Reklamówki jednorazowe są wciąż regularnie wykorzystywane przez klientów. Reklamówki zakupowe biodegradowalne wchodząca na rynek alternatywa dla reklamówek jednorazowych plastikowych. Wybierając reklamówki biodegradowalne dbasz o środowisko.  Reklamówki wykonane są z surowców naturalnych. Reklamówki ekologiczne z nadrukiem. Torby foliowe biodegradowalne. Reklamówki papierowe, reklamówki hdpe, reklamówki ekologiczne, torby reklamówki - wybierz najwygodniejszą opcję dla siebie!

Aktywne filtry