Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

FOLIOWE

Proponujemy gamę folii o szerokim zakresie zastosowania. Znajdą Państwo u nas folie PE do żywności, folie PVC, które przeznaczone są do pakowania wielu artykułów spożywczych jak i wyrobów garmażeryjnych, taśmy foliowe, folie PCV termokurczliwą, folie do palet, folie do zgrzewania jak i folie PP. W naszym sklepie znajdą Państwo również worki foliowe, które chronią żywność przed roztoczami i brudem jak i torebki foliowe m. in torebki HDPE, próżniowe, torebki PP, strunowe, metalizowane. Oferujemy także torby termoizolacyjne oraz arkusze foliowe typu PP i HDPE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Reklamówki foliowe zakupowe. Torebki foliowe do przechowywania żywności. Rękawy do pieczenia. Folia spożywcza do żywności.

Folia do żywności. Reklamówki foliowe. Opakowania foliowe jednorazowe. Opakowaniaeko. Torebki HDPE. Torebki foliowe. Folia do zgrzewu.

Podkategorie

 • Spożywcza

  Folia może być również przeznaczona do kontaktu z surowym mięsem, z wędlinami, serem, drobiem, rybami, wyrobami cukierniczymi jak i również owocami. Folia spożywcza idealnie sprawdzi się zarówno w domach jak i w lokalach gastronomicznych. Zabezpiecza produkty przed wysychaniem, utlenianiem, utratą smaku oraz przedłuża trwałość produktów. Charakteryzuje się znakomitą samoprzylepnością. Doskonale sprawdzi się jako zamiennik papieru pakowego.

 • Rękawy

  Rękawy foliowe do przeczenia mięsa, idealne do przygotowania domowych potraw.

 • Torebki HDPE

  Torebki foliowe są bezpieczne i wytrzymałe. Można je stosować do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Torebki idealnie sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych jak i w domach.

 • Woreczki strunowe

  Pakowaliście coś kiedyś w torebki strunowe? Zamawialiście coś, co przyszło w ten sposób zapakowane? Więc wiecie, że torebki strunowe to jeden z najprostszych sposobów, na zapakowanie drobnych rzeczy. Od rzeczy kulinarnych po domowego użytku – torebki strunowe jednorazowe to doskonały wybór, niezależnie od tego, czy zajmujesz się wszechobecną tematyką ogólnospożywczą, czy działasz w innej branży. Torebki strunowe to opakowanie jednorazowe, które przyda Ci się w życiu codziennym. Chcesz zapakować cos szczelnie? Torebki strunowe się do tego idealnie sprawdzą. Potrzebujesz małych opakowań jednorazowych do wysyłek produktów? Ta zakładka została stworzona do zaspokojenia twoich potrzeb. A może trafiłeś tu przypadkiem? To również doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w te proste, a jakże niezwykle funkcjonalne torebki jednorazowe. Dużą zaletą torebek strunowych  jest strunowy zamek, dzięki czemu opakowania można wielokrotnie otwierać i zamykać. Opakowania chronią przedmioty przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak min wilgoć oraz zapobiegają rozsypywaniu się produktów. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele opakowań strunowych w różnych rozmiarach. Niezależnie czy potrzebujesz opakowania na mniejsze czy większe przedmioty, torebki strunowe w odpowiednim, wybranym przez Ciebie rozmiarze sprawdzą się idealnie.

 • Worki do szprycowania

  Worki są higieniczne i bezpieczne dla żywności. Idealnie sprawdzą się do zdobienia tortów i dań .Są wykonane z tworzywa LDPE

 • DOYPACK

  Dużą zaletą tych opakowań jest strunowy zamek, dzięki czemu opakowania można wielokrotnie otwierać i zamykać. Opakowania chronią żywność przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak min wilgoć oraz zapobiegają rozsypywaniu się produktów. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele opakowań DOYPACK w różnych opcjach kolorystycznych, wykonanych z różnych materiałów. Oferujemy opakowania strunowe z nadrukiem. Worki stojące typu doypack są to worki, które znajdują zastosowanie przy pakowaniu produktów sypkich min takich jak przyprawy, , nasiona a także przy pakowaniu produktów płynnych - mydła, kremy, płyny do mycia naczyń. 

 • Sous-vide

  Torebki próżniowe PA/PE przeznaczone są do pakowania próżniowego i pakowania w gazie Worki próżniowe są szczelne, odporne na rozdarcia i gwarantują długi okres trwałości i świeżości przechowywanych produktów. Po zamknięciu opakowania tworzy się w nim samoistnie atmosfera modyfikowana zawierająca 10-20% CO2. Worki próżniowe idealne sprawdzą się do pakowania produktów mięsnych i garmażeryjnych, mlecznych, kwaszonych, przypraw, ryb itd. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór worków próżniowych o różnych rozmiarach.

 • Termokurczliwe
 • Torebki

  Woreczki foliowe one nieodzownym elementem nie tylko w przemyśle spożywczym, ale także w domowym zaciszu.

 • Reklamówki

  Torebki LDPE w porównaniu do HDPE są dużo mocniejsze i mogą być wykorzystane wielokrotnie. Mają również swoje zastosowanie w branży odzieżowej, transportowej, rolnej oraz gospodarstwie domowym. W naszym sklepie internetowym znajdą również Państwo torebki EKOLOGICZNE, które są idealnym rozwiązaniem jako alternatywa dla toreb plastikowych ! Oferujemy możliwość wykonana własnych nadruków na torbach i reklamówkach ! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Aktywne filtry