Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki ANIS - GUILLIN opakowania do żywności

Szeroki wybór opakowań do gastronomii. Nasz sklep zapakowania proponuje swoim Klientom szeroki wybór opakowań na wynos. Oferujemy ekologiczne opakowania do gastronomii np  sztućce drewniane do dań w atrakcyjnych cenach. Opakowania ekologiczne to wymóg obecnych czasów by dbać o środowisko naturalne, a nasza firma łącz  trendy nowoczesnych opakowań z ekologią. Szeroki wybór opakowań jednorazowych ekologicznych do żywności, o ofercie pojemniki na zupę jednorazowe, miseczki sałatkowe jednorazowe, słomki papierowe. Opakowania jednorazowe papierowe to rozsądny i praktyczny  i szeroki wybór tacek papierowych do przekąsek. W ofercie zapakowania.pl szeroki wybór dużych pojemników jednorazowych na żywność typu menubox  , dużych opakowań na ciasto ,  opakowań jednorazowych do dań gorących na wynos.

GUILLIN POLSKA, spółka zależna Grupy GUILLIN, europejskiego lidera w dziedzinie ekologicznie zaprojektowanych opakowań do żywności, jest spółką przemysłową zlokalizowaną w okolicach Wrocławia w Polsce, z drugim zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w pobliżu Poznania.

Do Grupy GUILLIN dołączyła w 2004 r. pod nazwą ANIS OPAKOWANIA, a w 2018 r. została połączona z Grupą KREIS i stała się GUILLIN POLSKA. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań w Polsce, produkuje i sprzedaje standardowe i specjalne rozwiązania dla handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i dystrybucji. Tworzy innowacyjne opakowania, bazując na wysokiej jakości surowcach PET z recyklingu. Oprócz opanowanego w sposób mistrzowski procesu termoformowania, podobnie jak cała Grupa, GUILLIN POLSKA oddaje do dyspozycji swoich klientów również swoje doświadczenie w zakresie produkcji opakowańmetodą wtrysku.

GUILLIN POLSKA, podobnie jak cała Grupa, już w fazie projektowania swoich produktów kładzie nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego. W związku z tym wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu, ponownego wykorzystania lub kompostowania i są dostępne w ofercie przez cały rok. Wprowadzenie segmentacji gam produktowych na ALTER ECO RECYCLE, ALTER ECO RE-USE lub ALTER ECO BIO – zapewnia, że wszystkie nasze rozwiązania opakowaniowe są innowacyjne, produkowane w sposób odpowiedzialny i gwarantują najwyższą ochronę żywności.

Firma Anis kieruje się zasadą ciągłego dążenia do doskonałości, szacunkiem oraz współpracą i otwartością na postęp. Firma jest liderem w dziedzinie opakowań jednorazowych do żywności. Oferowane przez producenta opakowania są z chęcią wykorzystywane przez wiele zakładów przemysłowych, restauracje i cateringi, oferujące żywność na wynos. Firma GUILLIN ciągle wprowadza na rynek nowe produkty, zaspokajając tym samym potrzeby wśród klientów. Rozwój firmy pozwolił na wybudowanie większej liczby oddziałów przedsiębiorstwa, a zaangażowanie tysięcy pracowników pozwala na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w przemyśle spożywczym i racjonalne wykorzystywanie surowców do produkcji opakowań! 

Zgodnie z ochroną środowiska i wchodzącymi w życie ustawami odnośnie ograniczenia jednorazowych opakowań plastikowych firma ANIS GUILLIN wychodzi naprzeciw oczekiwaniom - podejmują regularnie działania, mające na celu ochronę środowiska i zasobów naturalnych produkując opakowania o zrównoważonym wykorzystaniu surowców i byciu częścią gospodarki obiegowej!

Aktywne filtry