Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki ANIS - GUILLIN opakowania do żywności na wynos.

Szeroki wybór opakowań do gastronomii. Nasz sklep zapakowania proponuje swoim Klientom szeroki wybór opakowań na wynos. Oferujemy ekologiczne opakowania do gastronomii np  sztućce drewniane do dań w atrakcyjnych cenach. Opakowania ekologiczne to wymóg obecnych czasów by dbać o środowisko naturalne, a nasza firma łącz  trendy nowoczesnych opakowań z ekologią. Szeroki wybór opakowań jednorazowych ekologicznych do żywności, o ofercie pojemniki na zupę jednorazowe, miseczki sałatkowe jednorazowe, słomki papierowe. Opakowania jednorazowe papierowe to rozsądny i praktyczny  i szeroki wybór tacek papierowych do przekąsek. W ofercie zapakowania.pl szeroki wybór dużych pojemników jednorazowych na żywność typu menubox  , dużych opakowań na ciasto ,  opakowań jednorazowych do dań gorących na wynos.

Od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1972 roku zawsze kierowaliśmy się duchem pionierstwa, który sami zapoczątkowaliśmy i który nas ukształtował. Jako europejski lider w dziedzinie opakowań do żywności pragniemy oferować nie tylko innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty, ale także budować zaufanie wśród naszych klientów w oparciu o profesjonalizm i nienaganną obsługę. Zadowolenie klientów jest podstawą każdej naszej decyzji i każdego działania. Dlatego rozwój Grupy jest nierozerwalnie związany z silnymi wartościami, które wyznajemy na co dzień: dążeniem do doskonałości, szacunkiem, duchem współpracy, otwartością na postęp i wydajnością. Jednak naszym największym atutem są ludzie zjednoczeni wokół wspólnego projektu biznesowego, który realizują z dumą i pasją. Wszystko to sprawia, że GUILLIN jest jednocześnie odważną, pragmatyczną, uczciwą i entuzjastyczną marką, której przyświeca jedna misja: chronić Twoją żywność.

GUILLIN POLSKA, spółka zależna Grupy GUILLIN, europejskiego lidera w dziedzinie ekologicznie zaprojektowanych opakowań do żywności, jest spółką przemysłową zlokalizowaną w okolicach Wrocławia w Polsce, z drugim zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w pobliżu Poznania.

Do Grupy GUILLIN dołączyła w 2004 r. pod nazwą ANIS OPAKOWANIA, a w 2018 r. została połączona z Grupą KREIS i stała się GUILLIN POLSKA. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań w Polsce, produkuje i sprzedaje standardowe i specjalne rozwiązania dla handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i dystrybucji. Tworzy innowacyjne opakowania, bazując na wysokiej jakości surowcach PET z recyklingu. Oprócz opanowanego w sposób mistrzowski procesu termoformowania, podobnie jak cała Grupa, GUILLIN POLSKA oddaje do dyspozycji swoich klientów również swoje doświadczenie w zakresie produkcji opakowańmetodą wtrysku.

GUILLIN POLSKA, podobnie jak cała Grupa, już w fazie projektowania swoich produktów kładzie nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego. W związku z tym wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu, ponownego wykorzystania lub kompostowania i są dostępne w ofercie przez cały rok. Wprowadzenie segmentacji gam produktowych na ALTER ECO RECYCLE, ALTER ECO RE-USE lub ALTER ECO BIO – zapewnia, że wszystkie nasze rozwiązania opakowaniowe są innowacyjne, produkowane w sposób odpowiedzialny i gwarantują najwyższą ochronę żywności.

Aktywne filtry