Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki APLI

Apli to hiszpańska firma działająca na rynku od 1932 r. Firma zaczynała swoją przygodę na rynku jako producent naklejek różnego rodzaju - mniejszych i większych o bardzo dobrej przyczepności, a także wielu nietypowych kształtach, rozmiarach, fakturach czy kolorach. Markę tę szczególnie upodobały sobie dzieci, dla których naklejanie naklejek było fantastyczną zabawą. Kilka lat później właśnie z miłości do dzieci firma ta stworzyła markę Apli Kids - dedykowaną najmłodszym. Znalazły się tam takie produkty jak gry edukacyjne, puzzle i inne akcesoria do kreatywnej zabawy połączonej z nauką.

Apli to także producent artykułów papierniczych, który dużą wagę przykłada do ochrony środowiska, bierze także czynny udział w firmowych działaniach na rzecz świadomości ekologicznej. 
Wszystkie opakowania produktów wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu zgodnie z ekologicznymi kryteriami. 
Apli zdaje sobie sprawę jak ważne jest utrzymanie porządku w miejscu pracy, dlatego w swojej ofercie oferuje bogaty wachlarz produktów, które utrzymają porządek na biurku w pracy, ale także w domu. Asortyment obejmuje także: spinacze, notesy samoprzylepne, produkty samoprzylepne, zszywacze, karty, etykieciarki, zeszyty czy produkty do pakowania. Wszystko co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. 

Aktywne filtry