Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki BAGSTAR

Bagstar to działająca od wielu lat firma zajmująca się opakowaniami jednorazowymi i ich eksploatacją na polski rynek. Coraz więcej lokali gastronomicznych potrzebuje opakowań jednorazowych takich jak sztućce, pojemniki na wynos, środki czystości czy elementy dekoracyjne. I właśnie to oraz wiele więcej oferuje firma Bagstar - początkowo tradycyjne opakowania jednorazowe do zaspokojenia potrzeb obecnie - ogromny wybór spośród tysięcy opakowań od klasycznych po ekologiczne i jadalne! 

Bagstar dostarcza produkty zarówno w Polsce jak i za granicę! Oferowany przez nich asortyment ciągle poszerza się, a pracujący nad opakowaniami specjaliści wciąż wprowadzają nowe rozwiązania i technologię do produkcji jednorazowych opakowań! Te proste a zarazem skomplikowane technologie wymagają wiele czasu, aby dostarczyć wam opakowań, zaspokajających potrzeby wasze oraz klientów. 

Bagstar oferuje szeroki wybór opakowań eko - które spełniają założenia ekologii i wprowadzanych rozporządzeń do świata opakowań jednorazowych. Kubki ekologiczne, sztućce drewniane, miski jednorazowe czy opakowania na wynos - odkryj pudełka jednorazowe w 100% biodegradowalne! Oprócz tego firma posiada szeroki wybór sprzętów kuchennych, artykułów stołowych, grilli czy mebli do lokali gastronomicznych! Firma oferuje także szeroki asortyment dla biur - artykuły piśmiennicze, komputerowe, higieniczne czy maszyny eksploatacyjne.

Firma oferuje również współpracę z innymi producentami, dzięki czemu ciągle rozwija się i pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom!

Aktywne filtry