Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki CLARINA Serwetki do gastronomii.

Clarina to firma, mieszcząca się za Tczewem, w miejscowości Zajączkowo. Dzięki rozbudowanej firmie z różnymi działami prężnie się rozwija. Firma odpowiada zarówno za zamówienia krajowe jak i za logistykę sprzedaży i eksport. Ponadto dzięki działowi, zajmującym się kontrolą jakości wszystkie oferowane opakowania jednorazowe są sprawdzane przed wypuszczeniem ich na rynek. Dzięki temu klient ma pewność, że produkt, który otrzymał spełnia wymagania, założone w rozporządzeniach i jest on zgodny z opisem.

Odpowiadasz za zaopatrzenie hotelu restauracji czy jesteś właścicielem cateringu? Przygotowaliśmy asortyment dostosowany do twoich potrzeb! Ręczniki papierowe, prześcieradła jednorazowe, papier toaletowy, folia spożywcza czy serwetki - te akcesoria przydadzą się w każdym z wyżej wymienionych przedsiębiorstwach. Produkty clarina wykonane są z najwyższą starannością i dzięki nim sprawisz, że goście będą zachwyceni obsługą w lokalu. 

W naszym sklepie internetowym zapakowania.pl oferujemy szeroki wybór pojemników jednorazowych tej marki. Talerze jednorazowe, dyspensery do serwetek, rękawiczki jednorazowe - to wszystko znajdziesz u nas. Ponadto firma clarina wciąż rozwija się i wdraża nowe technologie do swoich produktów. Jedną z nowości, które firma niedawno wprowadziła są serwetki ekologiczne brązowe dwuwarstwowe. Oprócz tego pojawiły się niedawno nowe kubki papierowe z nadrukami, idealne na kawę oraz na imprezę. Zadbaj o swoich gości oferując im picie w kubeczkach jednorazowych z nietuzinkowym nadrukiem. Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki jednorazowym kubkom z nadrukiem, który klimatem będzie pasował do twojej restauracji, Nie zapomnij o dopasowanych deklach do kubków papierowych, które uchronią napoje podczas transportu do domu czy pracy.

Aktywne filtry