Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki CLINEX, profesjonalna chemia do gastronomii.

Niegdyś nieznana nazwa środków czystości dziś - podstawa każdej działającej restauracji, hoteli czy placówek medycznych - CLINEX. Profesjonalne środki czystości to to, co tylko, a może i aż oferują! Podłogi, posadzki, sanitariaty, tekstylia i wiele więcej - z tym wszystkim poradzi sobie właśnie CLINEX! Podłogi pozostawia błyszczące, powierzchnie łazienkowe wyczyści z najcięższych zabrudzeń, a z materiałów schodzą nawet najgorsze, zaschnięte plamy. Produkty CLINEX są również wykorzystywane przez indywidualnych klientów do użytku domowego. Dzięki technologii i wieloletnim próbom wytworzenia produktów na najwyższym poziomie klienci wracają do tych produktów! Zapchany odpływ? Problem z dbałością o ogródki podczas lata? A może nieustanny problem z czyszczeniem stali nierdzewnej? Z tym wszystkim produkty CLINEX świetnie sobie poradzą! 

Firma na bieżąco dostosowuje się do trendów wchodzących na rynek i poszerzają linię produktów o nowe, ekologiczne produkty! CLINEX Green z certyfikatem Ecolabel to jedne z nowości wchodzących na rynek, które prócz skutecznego działania mają również zapewnić zrównoważony rozwój w środowisku naturalnym! 

Produkty tej marki do wielu zadań znajdziesz właśnie u nas - na zpaakowania.pl. Wciąż poszerzamy ofertę tych produktów ponieważ wierzymy, że nie dość, że zapewniają odpowiednią jakość to również sprawdzają się zarówno w restauracjach, hotelach, szpitalach jak i u indywidualnych użytkowników! CLINEX pozbędzie się zabrudzeń trwale i na długo!

Aktywne filtry