Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki DUNI opakowania do gastronomii.

Marka DUNI to nic innego jak jedna z firm tworzących trendy i dbających o zrównoważone pomysły w kwestii opakowań na wynos! Producent oferuje wysokiej jakości produkty, które są przyjazne dla środowiska naturalnego! Serwetki, świece, obrusy, opakowania oraz systemy pakowania żywności na wynos - to wszystko oferuje marka DUNI i znajdziecie to także i u nas - na zapakowania.pl Firma DUNI notowana jest na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ, co czyni są firmą ukierunkowaną nad pracą nad opakowaniami, które pozwolą ludziom cieszyć się dobrym jedzeniem w jednorazowych opakowaniach na wynos!

Czemu oferujemy produkty tej marki? Duni proponuje niezwykle oryginalny design, kolor oraz kształt opakowań jednorazowych! Dzięki opakowaniom i akcesoriom tej marki sprawisz, że goście, którzy przyjdą do twojego lokalu będą czuli się zadbani. Wystrój lokalu jest bardzo ważny, ponieważ to on tworzy przyjemną atmosferę stołu podczas codziennie spożywanych posiłków. 

Firma powstała w 1949 roku i znana jest zarówno z wiedzy o materiałach wykorzystywanych w przetwórstwie jak i z projektowania i oryginalnych opakowań jednorazowych. Ten szwedzki producent gwarantuje również dostawy zarówno w Europie jak i poza nią. Pierwszym wiodącym produktem tej marki był woskowany kubek papierowy, który do dziś jest bardzo popularny i chętnie wybierany wśród klientów.  

Grupa DUNI to świetnie rozwijająca się marka, nad którą pracuje ponad 2000 pracowników. Długoletnie doświadczenie firmy i wypracowana marka pozwala firmie na dbałość o szczegóły. Dbają zarówno o planetę, oferując jednorazowe opakowania ekologiczne, o ludzi zapewniając szeroki wybór opakowań i dekoracji oraz o społeczeństwo ogłaszając różne kampanie reklamowe.

Aktywne filtry