Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki ECOLAB

Ecolab posiada długą historię produktów. Nasza strategia oparta jest na połączeniu chemii, cyfrowej technologii i usług w celu dostarczania klientom wartości dodanej. Nasz zespół 1200 naukowców, inżynierów i specjalistów technicznych tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które są odpowiedzialnie pozyskiwane i rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na człowieka i środowisko. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie kluczowych technologii, w tym rozwiązań środków przeciwdrobnoustrojowych, dozowania i monitorowania, higieny osobistej i higieny powierzchni, polimerów, środków powierzchniowo czynnych, chemicznych środków stałych, gospodarki wodnej i analizy danych, pomagamy poprawić wydajność operacyjną, jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. 

Nasi innowacyjni i zdeterminowani pracownicy rozwiązujący problemy w oparciu o badania naukowe pomagają uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym. Realizujemy kompleksowe programy i rozwiązania oparte na danych, zapewniając niezrównaną obsługę, aby zwiększyć bezpieczeństwo żywności, utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zoptymalizować zużycie wody i energii oraz poprawić wydajność operacyjną i zrównoważony rozwój dla naszych klientów. Od prawie 100 lat pomagamy klientom w ulepszaniu działalności i rozwiązywaniu problemów związanych z czystą wodą, bezpieczeństwem żywności i warunkami sanitarnymi, problemami zdrowotnymi i klimatycznymi. W tym czasie zarejestrowaliśmy tysiące patentów i opracowaliśmy niezliczone rozwiązania największych problemów na świecie. 

Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 25 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając spersonalizowane doradztwo i obsługę. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Ponad 25 000 pracowników działów sprzedaży i obsługi w Ecolab należy do największej i najlepiej wyszkolonej w branży kadry sprzedaży bezpośredniej i obsługi, pomagając klientom z branży restauracyjnej, hotelarskiej, energetycznej i produkcyjnej w rozwiązywaniu problemów z zakresu sprzątania, dezynfekcji, zarządzania wodą oraz energią elektryczną. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki.

Dzięki nam mogą Państwo skoncentrować się na przygotowywaniu odżywczych, wysokiej jakości posiłków, których oczekują klienci. Możemy także zagwarantować zadowolenie klientów, poprawiając efektywność sprzątania i utrzymując wysokie standardy bezpieczeństwa żywności — wszystko w zgodzie z metodami zrównoważonego rozwoju.

Poprzez działalność naszej spółki Kay pracujemy z restauracjami szybkiej obsługi i restauracjami z ograniczoną obsługą, aby poprawić zadowolenie klientów, obniżyć koszty operacyjne, zwiększać przychody oraz zapewnić zaufanie klientów. Nasze rozwiązania dla restauracji szybkiej obsługi oraz specjalistyczna wiedza pomagają zapewnić bezpieczeństwo żywności oraz spójność wizerunku marki w lokalnych sklepach oraz regionalnych i globalnych sieciach handlowych.

Aktywne filtry