Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki ECOLAB środki chemiczne do gastronomii.

ECOLAB to nie zwykła firma - to przedsiębiorstwo, które całą swoją pracę wkłada w rozwój związany z wodą, higieną i zapobieganiem skażeniom wody. Firma oferuje także zdrowe i bardzo ważne rozwiązania i chroni zasoby potrzebne do codziennego funkcjonowania. Dzięki wiedzy opartej na naukowych badaniach Ecolab wprowadza kompleksowe rozwiązania, aby zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko wody ale i również żywności. Przedsiębiorstwo kładzie również ogromny nacisk na optymalizację w zakresie zużycia wody oraz energii.

Firma Ecolab obsługuje przetwórstwo żywności, restauracje hotele czy elektrownie i zakłady produkcyjne. Zapewniają specjalistyczne produkty do mycia powierzchni oraz do odkażania. 

Niepodważalna przewaga konkurencyjna Ecolab wynika z naszego najlepszego w branży zespołu sprzedawców i serwisantów. Wyzwania stawiane przez naszych klientów są różne dlatego nasz zespół 25 000 przedstawicieli terenowych współpracuje z klientami na terenie ich zakładów, zapewniając spersonalizowane doradztwo i obsługę. Nasi eksperci przestrzegają rygorystycznych zasad podczas procesu zbierania danych, wdrażania zaawansowanych technologii, analizowania procesów i dostarczania rozwiązań, które odpowiadają na unikatowe wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe naszych klientów.

Ponad 25 000 pracowników działów sprzedaży i obsługi w Ecolab należy do największej i najlepiej wyszkolonej w branży kadry sprzedaży bezpośredniej i obsługi, pomagając klientom z branży restauracyjnej, hotelarskiej, energetycznej i produkcyjnej w rozwiązywaniu problemów z zakresu sprzątania, dezynfekcji, zarządzania wodą oraz energią elektryczną. Wiele najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek polega na Ecolab podczas wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność, trwałość produktów i reputację marki.

Dzięki nam mogą Państwo skoncentrować się na przygotowywaniu odżywczych, wysokiej jakości posiłków, których oczekują klienci. Możemy także zagwarantować zadowolenie klientów, poprawiając efektywność sprzątania i utrzymując wysokie standardy bezpieczeństwa żywności — wszystko w zgodzie z metodami zrównoważonego rozwoju.

Poprzez działalność naszej spółki Kay pracujemy z restauracjami szybkiej obsługi i restauracjami z ograniczoną obsługą, aby poprawić zadowolenie klientów, obniżyć koszty operacyjne, zwiększać przychody oraz zapewnić zaufanie klientów. Nasze rozwiązania dla restauracji szybkiej obsługi oraz specjalistyczna wiedza pomagają zapewnić bezpieczeństwo żywności oraz spójność wizerunku marki w lokalnych sklepach oraz regionalnych i globalnych sieciach handlowych.

Aktywne filtry