Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki "MEDI-SEPT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Historia firmy Medisept rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy to rozpoczęto działalność, dostarczając do szpitali potrzebne artykuły higieniczne i środki do dezynfekcji. Wraz z biegiem czasu firma zaczęła się prężnie rozwijać, powstały nowe siedziby, a w 2004 roku narodziła się marka MEDICLEAN - oferująca profesjonalne produkty do codziennego użytku. Dziś firma Medisept oferuje szeroki wybór produktów zarówno do gastronomii, szpitali oraz klienta indywidualnego. Założeniem powstania tej polskiej firmy było uzyskanie profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań zarówno w przypadku utrzymania higieny i dezynfekcji powierzchni, jak i  najwyższych standardów czystości. 

Pomimo tego, że pomysł na tą firmę narodził się w Polsce obecnie producent dostarcza produkty do wielu krajów w Europie m. in. Czechy, Francja, Hiszpania, Niemcy czy Włochy. Poza tym produkty firmy Medisept są również używane w Stanach Zjednoczonych, Emiratach Arabskich czy w Pakistanie. 

Wszystkie wybory oferowane przez firmę Medisept są stworzone z niezwykłą starannością, spełniając najwyższe standardy jakościowe. Firma, opracowując nowe linie produktów tym samym spełniając wymagania obecne na rynku oraz zapotrzebowania przez indywidualnego konsumenta. Nasz sklep internetowy oferuje produkty tej marki zarówno dla placówek medycznych jak i dla restauracji i lokali zajmujących się sprzedażą żywności. Nie od dziś wiadomo, że czystość w lokalu gastronomicznym to podstawa a klienci, którzy próbują produktów firmy Medisept chętnie po nie wracają.

Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny: preparaty do dezynfekcji, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania. Nasze produkty umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości.

Działamy na rynku od ponad 25 lat dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla służby zdrowia, przemysłu i firm sprzątających. W 2017 rozszerzyliśmy swoją działalność na rynek detaliczny. Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie utrzymania higieny: preparaty do dezynfekcji, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania. Nasze produkty umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości.

Firma Medisept posiada wdrożony System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych oraz certyfikat zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji produktów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Wyroby oznakowane są znakiem CE, który poza certyfikatem wydawanym przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TUV NORD potwierdza zgodność z dyrektywą dla wyrobów medycznych.

Aktywne filtry