Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki PAPSTAR serwetki, obrusy, bieżniki do gastronomii

Jako firma handlowa i dostawca usług logistycznych, PAPSTAR , dysponując trzema asortymentami (jednorazowe naczynia stołowe i opakowania serwisowe, dekoracje stołów i pomieszczeń oraz produkty jednorazowego użytku dla gospodarstw domowych, profesjonalne kuchnie i higiena), pełni rolę kluczowego łącznika pomiędzy producentami a grupami detalicznymi i konsumentów działających w całej Europie.

Asortyment PAPSTAR obejmuje ponad 5000 materiałów eksploatacyjnych z około 200 różnych linii produkcyjnych w kategoriach jednorazowe zastawy stołowe i opakowania usługowe, nakrycia stołu oraz gospodarstwo domowe i higiena. Oprócz konsekwentnego stosowania surowców odnawialnych, firma w coraz większym stopniu koncentruje się również na zrównoważonych rozwiązaniach w zakresie zarządzania przepływem materiałów zorientowanym na recykling. Wyrafinowane koncepcje logistyczne i serwisowe zapewniają stałą zdolność do dostarczania - każdego dnia iw całej Europie! 

W przypadku „czystej” linii produktów selekcja i dostarczanie produktów zgodnych z kryteriami ekologicznymi i wykonanych z trwałych materiałów od ponad dekady jest centralnym elementem rozwoju asortymentu. PAPSTAR czyni dalsze postępy, aby móc sprostać narzuconemu sobie roszczeniu, jakim jest wdrażanie zrównoważonych rozwiązań o obiegu zamkniętym dla produktów wraz z klientami.

Talerze, kubki czy sztućce wykonane z surowców odnawialnych, takich jak tektura, tektura, drewno, trzcina cukrowa, liście palmowe czy pozostałości rolne (seria „pure”) są rozkładane w biokonwerterze, a następnie dezynfekowane. Ze względu na wysoką zawartość celulozy, materiał wyjściowy może być wykorzystany w pobliskiej fabryce tektury do produkcji nowych wyrobów.

Klientom takim jak firmy gastronomiczne lub cateringowe, hotele czy stołówki - ale także z obszaru dużych imprez - PAPSTAR Solutions GmbH oferuje higieniczne i trwałe rozwiązanie systemowe z jednego źródła. Dalsze rozwiązania w zakresie zarządzania przepływem materiałów zorientowane na recykling są w fazie rozwoju.

Marka PAPSTAR zawsze szanowana i znana była z produktów, do produkcji których używa się wysokiej jakości tektury. Klasyczne kartonowe tacki z falistym brzegiem to bardzo często opakowania jednorazowe właśnie tej marki! Klienci chwalą sobie spożywanie w nich posiłków ze względu na solidny materiał z którego są wykonane tacki i nieprzemakalność potraw! Ponadto firma działa na bieżąco z rozwojem produktów w obiegu zamkniętym i tak od 2019 roku oferuje rozwiązania w zakresie utylizacji oraz usługi doradcze w zakresie dostaw zrównoważonych produktów. Marka PAPSTAR otrzymała również nagrodę Green Brands za to, że bierze odpowiedzialność nie tylko za ochronę środowiska ale i dbałość o klimat!

Aktywne filtry