Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki SABERT NOWOCZESNE OPAKOWANIA W GASTRONOMII.

Opakowania do gastronomii od 1983 roku - to właśnie firma Sabert! Firma ta jest uważana za jednego z liderów jeśli chodzi o branżę opakowań do żywności! Trendy żywieniowe jakie wchodzą na rynek oraz coraz większa świadomość o jedzeniu pozwala na ciągłe zmiany i rozwój opakowań do żywności! Wydajność, prezentacja, bezpieczęństwo, zrównoważony rozwój i ekonomia - to 5 głównych filarów, na których swoją działalność opiera właśnie firma Sabert. Dzięki wielu pracownikom, szerokim pokładom wieszy oraz doskonałym sprzętom firma pracuje nad ulepszaniem nie tylko samych produktów ale również i nad sposobem, w jaki są opakowania wykonywane!

Zapakowania.pl to nie jest zwykły sklep internetowy, oferujący tysiące opakowań jednorazowych. To działalność osób, które tak jak i wy - dbają o dobro klienta oraz środowiska. Dlatego cieszymy się, że możemy oferować produkty firm, które wyznają wartości dla nas najważniejsze. Od szerokiej gamy surowców, z których wykonywane są opakowania jednorazowe, Ekonomiczne podejście do produkcji, które pozwala obniżyć koszty opakowań czy zaangażowanie w innowację i "drugie życie" produktów - dlatego w naszym sklepie znajdziesz produkty firmy Sabert. 

Od produktów dla firm cateringowych, które nie tylko muszą zadbać o bezpieczny transport ale i o wygodny sposób spożycia zamówionych posiłków. Po linię produktów dbającą o zrównoważony rozwój i ofertę opakowań, które idealnie sprawdzą się do przenoszenia i wytrzymania najbardziej ekstremalnych warunków. Firma Sabert prócz tych linii produktów oferuje także kolekcję kraft przeznaczoną do pakowania żywności z materiałów z recyklingu oraz kolekcję gold, dzięki której twój lokal gastronomiczny będzie wyglądał na nowo otwarty!

Aktywne filtry