Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki VEGWARE LIMITED Ekologiczne naczynia do gastronomii.

Produkty VEGWARE są coraz bardziej popularne i wykorzystywane na co dzień w wielu lokalach gastronomicznych. Pomimo tego, że firma została założona w 2006 roku to posiada wiele oddziałów w Stanach Zjednoczonych, Hong Kongu czy w całej Europie. Pomimo młodego wieku firma prężnie rozwija się w branży opakowań kompostowalnych. 

Firma wykorzystuje odnawialne materiały pochodzenia roślinnego, dzięki czemu produkty są w 100% biodegradowalne. Ponadto opakowania VEGWARE powstają z takich surowców jak papier, kwas polimlekowy, baggasy czy liści palmowych! Szeroki wybór surowców wykorzystywanych do produkcji opakowań jednorazowych pozwala firmie na szerokie pole działania i możliwość tworzenia opakowań z najróżniejszych surowców. To również świetna możliwość rozwoju i tworzenia nowych rozwiązań dla gastronomii i opakowań na wynos! Ponadto firma używa atramentów wodnych i roślinnych oraz przezroczystej folii NaturaFlex wykonanej z miazgi drzewnej. 

Biodegradacja, dezintegracja, ekotoksyczność  - to są aspekty, na które w dużej mierze firma kładzie nacisk w swoim postępowaniu! Dlatego i my - sklep zapakowania.pl, postanowiliśmy wdrożyć te produkty. Wierzymy, że wraz z ekologicznymi opakowaniami jednorazowymi jesteśmy w stanie odmienić los naszej planety i przyczynić się do zmian w gastronomii. 

Aktywne filtry