Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Lista produktów marki YORK Środki utrzymania czystości.

Zawsze gdy przychodzi do wyboru środków czystości nie wiesz, które wybrać? Rynek oferuje wiele najróżniejszych środków do czyszczenia powierzchni i ciężko się zdecydować, które wybrać? Jeśli potrzebujesz tradycyjnych akcesoriów do sprzątania takich jak ścierki podłogowe, szczotki drewniane, zmywaki czy zmiotki firma YORK świetnie się sprawdzi w tej roli! 

Funkcjonują od ponad 28 lat i oferują stale poszerzającą się gamę produktów, dzięki którym twój dom czy miejsce pracy będzie zawsze czyste i schludne. Dzięki ciągłemu rozwojowi wciąż ulepszają swoje produkty i pracują nad ich rozwojem technologicznym. 

Nasz sklep internetowy - zapakowania.pl oferuje szeroki asortyment produktów tej firmy i gwarantujemy, że ich jakość spełni wasze oczekiwania! Dodatkowo firma idzie wraz z duchem czasu i stawia na rozwój ekologiczny. Aż 70% odpadów tworzyw sztucznych wykorzystywane jest do ponownego użytku i uzyskania artykułów do sprzątania. Wybierając więc produkty tej firmy nie tylko zapewnisz sobie szybki i skuteczny sposób posprzątania powierzchni ale również przyczynisz się swoim wyborem do wspacia planety i jej dobra!

Aktywne filtry