Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Talerze

Talerze jednorazowe białe, brązowe, talerze okazjonalne kolorowe, wykonane z papieru, trzciny cukrowej, liści palmowych – talerze jednorazowe na wynos! Jeśli potrzebujesz talerzy jednorazowych papierowych to doskonale trafiłeś! Talerze jednorazowe to doskonały wybór dla lokali gastronomicznych, oferujących dania na wynos. Organizowane zloty food trucków przyciągają wielu chętnych spróbowania nowych dań kuchni świata. Talerze jednorazowe to niezbędnik na takich wydarzeniach. Jednorazowe talerze to również doskonały wybór przy organizowaniu uroczystości. Urodziny dla najmłodszych to nie lada wyzwanie a talerze jednorazowe to świetny wybór, aby ozdobić salę urodzinową. Różne wzory i kolory talerzyków urodzinowych przyciągną uwagę najmłodszych i zachęcą do zjedzenia przekąsek. Uwagę należy także zwrócić na talerze ekologiczne. Te nietypowe, wykonane z liści palmowych świetnie sprawdzą się w restauracjach z oryginalną kuchnią a te ceramiczne doskonale podkreślą wygląd przekąsek serwowanych na zimno i na gorąco. Oferujemy szeroki wybór opakowań jednorazowych wykonanych z materiałów ekologicznych. Znajdziesz u nas zarówno talerze okrągłe jak i kwadratowe. W naszym sklepie sprzedawane są również mini talerze Finger Food na mini przekąski. Urządzasz przyjęcie urodzinowe i potrzebujesz kolorowych talerzyków dla dzieci? Zapraszamy do zakładki talerze okazjonalne, gdzie znajdziesz talerzyki na każdą okazję. Opakowaniaeko.pl - hurtownia talerzy jednorazowych, talerzy ekologicznych.

Talerze jednorazowe. Talerzyki do ciasta papierowe. Talerze ekologiczne. Talerze papierowe.

Podkategorie

 • Białe

  Talerz papierowy 32cm. Talerz papierowy 23 cm. Talerz papierowy 50 cm. Talerz papierowy 15cm. Talerze papierowe białe. Talerze papierowe czarne. Talerze papierowe do pizzy. Talerze papierowe eko. Talerze papierowe hurtownia. Papierowe talerze i kubki. Talerze papierowe kolorowe. Talerze papierowe kwadratowe. Talerze papierowe na grilla. Talerze papierowe na ciasto. Talerze papierowe owalne. Talerze papierowe okrągłe. Talerze papierowe warszawa. Talerze papierowe z nadrukiem.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą talerzy papierowych białych do gastronomii. Pojemniki są wodoodporne i tłuszczoodporne. Doskonale sprawdzą się jako opakowania na wynos w lokalach gastronomicznych czy w food trackach.

 • Brązowe

  Talerz papierowy. Talerz papierowy do gastronomii. Talerz papierowy 32cm. Talerz papierowy 23 cm. Talerz papierowy 50 cm. Talerz papierowy 15cm. Talerze papierowe allegro. Talerze papierowe białe. Talerze papierowe czarne. Talerze papierowe do pizzy. Talerze papierowe eko. Talerze papierowe hurtownia. Papierowe talerze i kubki. Talerze papierowe kolorowe. Talerze papierowe kwadratowe. Talerze papierowe na grilla. Talerze papierowe na ciasto. Talerze papierowe owalne. Talerze papierowe okrągłe. Talerze papierowe warszawa. Talerze papierowe z nadrukiem. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty talerzy papierowych białych, kolorowych oraz talerzy z nadrukami.

 • Okazjonalne

  Talerze na każdą uroczystość - chrzciny, komunia, urodziny. Zapoznaj się z naszą ofertą jednorazowych talerzy okazjonalnych! Zapewniamy również możliwość zakupu kolorowych sztućców jednorazowych.

Aktywne filtry