Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Torby

My też, tak jak i wy nie wyobrażamy sobie życia codziennego bez toreb papierowych. Przydatne w najróżniejszych sytuacjach – od robienia zakupów, po pakowanie upominków dla najbliższych. Torby papierowe to niezbędnik codziennego funkcjonowania. Prowadzisz catering i poszukujesz solidnych toreb papierowych? Mamy dla ciebie szeroki wybór toreb papierowych w różnych rozmiarach i kolorach. Torby bez ucha bądź z uchem płaskim/skręcanym – to wszystko znajdziesz na naszej stronie internetowej opakowaniaeko.pl. Chcesz wyróżnić swoje torby papierowe i zamieścić na nich logo swojego lokalu gastronomicznego? Wybierz rodzaj torby, jakie cię interesują, podaj ilość jaką potrzebujesz a my zrealizujemy zamówienie dla ciebie! Jeśli natomiast organizujesz przyjęcie niespodziankę to z pewnością przydadzą ci się toby prezentowe. U nas znajdziesz torby upominkowe na wszystkie nadchodzące okazje – urodziny, święta. Torby papierowe towarzyszą nam w życiu codziennym podczas robienia zakupów lub odbierania zamówionych potraw. Torby cateringowe to niezbędnik m.in. w gastronomii do pakowania dań na wynos. Zapoznaj się z naszą ofertą toreb papierowych. Oferujemy torby papierowe z uchwytem płaskim bądź skręcanym oraz coraz bardziej popularne torby papierowe bez uchwytu typowo zakupowe wzorując się na amerykańskich filmach. Zapewniamy również torby papierowe z nadrukiem - możliwość wykonania własnego nadruku na torbach papierowych. W naszym sklepie zapakowania.pl oferujemy również torby wielorazowego użytku materiałowe wielorazowego użytku, w naszej ofercie reklamówki HDPE oraz reklamówki LDPE szeroko wykorzystywane w sklepach do codziennych zakupów. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się torby papierowe na prezent, reklamówki świąteczne.

Torby papierowe. Torby klockowe. Torby cateringowe. Torby fałdowe. Opakowania papierowe. Opakowaniaeko. Torby do gastronomi.

Podkategorie

 • Klockowe

  Torby papierowe wyparły z rynku reklamówki foliowe. Swoją wytrzymałością oraz wyglądem przyciągają rzesze klientów. Wykorzystywane na co dzień przez lokale gastronomiczne oferujące dania na wynos. Torby papierowe są bardzo przydatne dla cukierni, które oferują świeże wypieki spieszącym się do pracy klientom. Restauracje również zamawiają tysiące toreb ze swoim logo, aby zapakować dania na wynos. Nie zapominamy również o cateringach. Codzienne dostarczanie zbilansowanych posiłków pod drzwi klientów dzięki stosowaniu toreb papierowych jest wygodne. Oferowane w naszym sklepie w różnych rozmiarach, aby sprostać wymaganiom każdego, kto ich potrzebuje. Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz – torby papierowe to uniwersalne i niezbędne wyposażenie każdego lokali, oferującego przekąski zimne i ciepłe oraz dania obiadowe na wynos. Nasz sklep oferuje torby papierowe klockowe białych lub brązowych. Proponujemy Klientom nadruki indywidualne na torbach klockowych. Torby klockowe z uchwytem. Torby papierowe stały się niezbędne odbierając zakupione posiłki czy robiąc zakupy. Wybierz torby papierowe, torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe z logo lub tanie torby papierowe - to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej internetowej hurtownia opakowań jednorazowych.

 • Bez uchwytu

  Spieszysz się do pracy i właśnie sobie przypomniałeś, że nie wziąłeś ze sobą nic do jedzenia? Chcesz na szybko dostać kanapkę od ręki? Dzięki papierowym torbom bez uchwytu to możliwe! Oferujemy torby papierowe w rożnych rozmiarach, w kolorze białym i brązowym oraz torby papierowe z nadrukiem. Torebki fałdowe z okienkiem idealnie sprawdzą się aby nie tylko podkreślić wygląd przekąsek, ale również żeby przyciągnąć uwagę konsumenta. Nie zapomnij o swoich klientach i bądź gotowy na głodnych klientów, poszukujących smacznych i zdrowych przekąsek, które nasycą ich na cały dzień. Zadowoleni goście będą powracać do twojego lokalu gastronomicznego z uśmiechem a ty będziesz mógł zaskakiwać ich co tydzień nowymi propozycjami smakowymi. Torby papierowe bez uchwytu to nie tylko świetne rozwiązanie na pakowanie kanapek. To również sposób na spakowanie drobnych, chrupiących i pełnych smaku i zapachu przekąsek. Nic straconego, jeśli zajmujesz się słodkimi wypiekami! Torebki fałdowe, papierowe z nadrukiem czy torby z okienkiem świetnie posłużą Ci za opakowania jednorazowe na słodkie drożdżówki ociekające lukrem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą torebek fałdowych, torby papierowe, torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe producent, tanie torby papierowe. Szeroki wybór toreb do kanapek, drożdżówek, drobnych przekąsek. Proponujemy torby do pieczywa z okienkiem. Oferujemy torby papierowe w rożnych rozmiarach, w kolorze białym i brązowym oraz torby papierowe z nadrukiem. Torebki fałdowe z okienkiem idealnie sprawdzą się aby nie tylko podkreślić wygląd przekąsek, ale również żeby przyciągnąć uwagę konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą torebek fałdowych, torby papierowe, torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe producent, tanie torby papierowe. Szeroki wybór toreb do kanapek, drożdżówek, drobnych przekąsek. Proponujemy torby do pieczywa z okienkiem.

 • Upominkowe

  W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Oferujemy szeroki wybór torebek upominkowych: w kwiaty, w kropki, w paski, w święta i wiele innych w różnych rozmiarach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - torby papierowe, torba papierowa na prezent, torby papierowe z nadrukiem. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą zakładką dekoracje gastronomia oferującej szeroki wybór opakowań jednorazowych do pakowania prezentów : podkładki dekoracyjne stołowe, dekoracje imprezowe, opakowania świąteczne, papiery pakowe.

 • Zakupowe

  Torby materiałowe zakupowe. Torby wielorazowe. Torby wielorazowe na warzywa. Torby wielorazowe na zakupy. Wielorazowe torby na owoce. Torba wielorazowego użytku. Wielorazowe torby do segregacji. Torebki wielorazowe. Torby worek.  Torba wielorazowa. Torby wielokrotnego użytku. Torebki wielorazowe na zakupy. Torebki wielorazowe na pieczywo. Torba wielorazowa. Torby wielokrotnego użytku. Torby wielorazowe.

 • Reklamówki na rolce

  Niezbędne w każdym sklepie reklamówki zrywki do codziennych zakupów. Torby foliowe z atestem, idealne do pieczywa, warzyw, innych produktów. Oferujemy szeroki wybór reklamówek na rolce. Reklamówki jednorazowe, Jednorazowe reklamówki. Reklamówki rolka. Reklamówki ekologiczne. Reklamówki eko. Reklamówki papierowe. Reklamówki biodegradowalne. Reklamówki hdpe. Reklamówki foliowe na rolce

Aktywne filtry