Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

TACKI CATERINGOWE

Catering dietetyczny to zmiana w sposobie odżywiania. Firmy cateringowe zatrudniają specjalistów z zakresu dietetyki którzy ustalają zbilansowane diety zależnie od potrzeb Klientów na zrzucenie wagi. Oferowane posiłki są bardzo urozmaicone, zapewniają odpowiedni zasób kalorii niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Zabieganie codzienne a konieczność dbałości o zdrowe i prawidłowe odżywianie spowodowało uruchomienie wielu firm cateringowych do działalności których niezbędne są opakowania do zgrzewania zgrzane folią co zapewnia bezpieczne i szczelne połączenia. Opakowania jednorazowe do cateringu, tacki do zgrzewania potraw, pojemniki jednorazowe cateringowe, opakowania do cateringu, torby cateringowe - asortyment oferowanych przez catering to szeroki wybór opakowań do zgrzewu tacek cateringowych, najbardziej popularnych w rozmiarze 227x178. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pudełka cateringowe, tace cateringowe jednorazowe, opakowania catering, naczynia cateringowe jednorazowe, pojemniki do cateringu. W naszej ofercie także  butelki plastikowe w różnych pojemnościach idealne do diet sokowych, napojów mlecznych. W zależności od oferowanego dania pojemniki do zgrzewu są w wersji niedzielonej, dzielone na dwa i podzielone na trzy. Każdy pojemnik można zgrzać folią  z antyfogiem i łatwym odrywaniem. Proponujemy także pojemniki do zupy , kubki PET jogurtowe do zgrzewu. W ofercie sklepu opakowania gastronomiczne, ekologiczne biodegradowalne, idealne do dań na wynos, dla firm cateringowych, eventowych, oraz restauracjach by Klient mógł zabrać nie zjedzony posiłek ze sobą na wynos. Opakowania do cateringu to wymógł dzisiejszych czasów, konieczność dbania o zdolną sylwetkę , prądowe odzywanie. Opakowaniaeko.pl oferuje ekologiczne opakowania do cateringu. Tacki do zgrzewania dań obiadowych, swoimi działaniami przyczyniamy się do dbałości o środowisko naturalne. Eko opakowania na wynos to sposób na zabranie ze sobą lub odbiór w restauracji pysznego jedzenia, my staramy się by mieć szeroki wachlarz opakowań na wynos do sałatek, zup, menu boxów obiadowych.  Opakowania catering, tacki do zgrzewu występują najczęściej w rozmiarze 227x178 a pojemniki są   różnych głębokościach. Posiadamy w swojej ofercie także papierowe pojemniki do zgrzewu, idealne do dań cateringowych na ciepło i zimno. Zapakowania to hurtownia online opakowań jednorazowych do wszelkiego rodzaju zastosowań w gastronomii.

Opakowania catering. Tacki cateringowe. Tacki do zgrzewarek. Tacki ekologiczne. Tacki na pierogi.

Podkategorie

 • Tacki do zgrzewu

  Oferujemy tacki cateringowe niedzielone oraz dzielone na dwie lub trzy komory. Produkty z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. Proponujemy pojemniki białe, czarne oraz przezroczyste, które są bezpieczne dla żywności w nich przechowywanej. Zapewniamy również szeroki wybór pojemniki do zgrzewu, opakowania do zgrzewu, tacki do zgrzewu. Wśród wyrobów znajduje się także wiele produktów ekologicznych, między innymi tacki cateringowe z wysokiej jakości papieru oraz trzciny cukrowej. W asortymencie hurtowni internetowej znajdą Państwo także pojemniki obiadowe do zgrzewu.

 • Zupa do zgrzewu

  Opakowania do zgrzewu pozwalają na nowoczesny a zarazem prosty sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. Pojemniki do zgrzewu są szczelne, zabezpieczają potrawy przed wyciekaniem podczas transportu. Pojemniki są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Zapakuj zupę na wynos  w szczelne opakowania jednorazowe! Pojemniki na zupy sprawdzą się idealnie zarówno w restauracjach jak i w cateringach. Wypróbuj wszystkie pojemniki na zupę dostępne w naszym sklepie internetowym - pojemniki na zupę jednorazowe, pojemniki plastikowe na zupę, pojemniki do zupy, opakowania na zupę, pudełka na zupę.Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również szeroki wybór opakowań ekologicznych do zgrzewu.

 • Kubki PP do zgrzewu

  Znalazłeś kategorię kubki pp do zgrzewu i zastanawiasz się, gdzie można ich użyć? Spieszymy z pomocą. Kubki pp zgrzewane to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i szybkich sposobów, aby zapakować zarówno przekąski jak i napoje na wynos. Jogurty zapakowane w kubki pp świetnie sprawdzą się jako posiłek do pracy czy szkoły. Przylegająca folia stanowi doskonałe zabezpieczenie przekąsek, więc nie musisz się obawiać, że danie rozleje się w torbie. Można nabyć u Ciebie świeżo wyciskane soki, robione z owoców i warzyw? Kubki zgrzewane to także rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz problemów z nieszczelnością pokrywek. Coraz popularniejsze stają się budki, oferujące buble tea na wynos. Kubki do zgrzewu pp to rewelacyjny sposób, na uch zapakowanie. Kubki są przezroczyste, dzięki czemu spożywanie widocznych przez nie dań będzie sprawiało jeszcze większą przyjemność. Oferujemy kubki PP do zgrzewu. Opakowania do zgrzewu pozwalają na nowoczesny a zarazem prosty sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. Kubek pp, Kubki do zgrzewu są szczelne, zabezpieczają potrawy przed wyciekaniem podczas transportu. Pojemniki jednorazowe, kubki jednorazowe są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również szeroki wybór opakowań ekologicznych do zgrzewu.

 • Zgrzewarki

  Opakowaniaeko.pl - hurtownia opakowań jednorazowych online. Zadbaj o swój lokal gastronomiczny i wybierz zgrzewane opakowania na wynos. Pojemniki do zgrzewu sprawdzą się do każdego dania. Aby zapakować posiłki w pudełka do zgrzewu musisz wyposażyć swój lokal w zgrzewarki do tacek. Zapakowania.pl - oferujemy szeroki wybór zgrzewarka do tacek, zgrzewarka do opakowań, zgrzewarka do pojemników, zgrzewarka tacek, zgrzewarka do pojemników obiadowych. Zgrzewarki cateringowe . Szeroki wybór zgrzewarek cateringowych. Zgrzewarki do tacek obiadowych. Zgrzewanie pojemników do zupy. Zgrzewanie kubków shake

 • Pudełka DIETA BOX

  Pudełka DIETA BOX idealne do pojemników cateringowych. Zadbaj o swoich klientów i zapakuj opakowania do cateringu w pudełka papierowe z uchwytem. Pojemniki jednorazowe cateringowe idealnie sprawdzą się w lokalach serwujących dania na wynos. Pudełko kartonowe cateringowe sprawdzi się doskonale dla firm, oferujących catering dostarczany pod drzwi. Pudełko tekturowe zmieści cały dzienny jadłospis przeznaczony dla klienta. 

 • Folia wieczkowa

  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi cateringowe, oferujące codzienne posiłki od śniadań po kolacje. Ogromny wpływ mediów społecznościowych, idealnej sylwetki, walki o wymarzoną talię sprawiają, że coraz więcej osób sięga po usługi, które oszacują, ile dana osoba powinna przyjmować dziennie kalorii wraz z pożywieniem. Jeśli prowadzisz tego typu lokal koniecznie zapoznaj się z oferowanymi przez nas opakowaniami do zgrzewu. Wytrzymałe opakowania, bezpieczne dla środowiska i przyjazne dla klientów. Spożywanie posiłków dzięki opakowaniom do zgrzewu będzie szybkie, proste i przyjemne. Nie zapomnij o zabezpieczeniu swoich dań dzięki specjalnej folii. Folia wieczkowa do zgrzewania pojemników cateringowych to niezbędnik przy korzystaniu z opakowań zgrzewanych. Szeroki wybór folii do zgrzewania tacek cateringowych pozwoli ci dopasować je do wykorzystywanych opakowań jednorazowych. Oferujemy folie do zgrzewu odporną na parowanie potraw, ułatwiające łatwe odrywanie od tacek do zgrzewu. Twoi klienci skarżyli się na źle zrywaną folię wieczkową? Zakup folię do zgrzewu u nas a gwarantujemy, że klienci nie będą mieli z nią żadnych problemów. To takie proste! Wystarczy że zakupisz w  naszym sklepie internetowym potrzebne akcesoria do pakowania dań na wynos. Opakowaniaeko.pl – tylko u nas znajdziesz tak szeroki wybór opakowań do zgrzewu - folia termokurczliwa, folia do opakowań, folia do zgrzewu, folia do opakowania.

 • Matryce / ramki

  Matryce do zgrzewarek. Ramki niezbędnie do zgrzewania pojemników. Oferujemy szeroki wybór opakowań do zgrzewu oraz niezbędne matryce i ramki do zgrzewu. W naszym sklepie internetowym zapakowania.pl znajdziesz matryce do zgrzewarki do tacki do zgrzewu niedzielone, dwudzielne oraz trójdzielne. Zaopatrz się również w folia do zgrzewu, która umożliwi bezpieczny transport opakowań jednorazowych do zgrzewu pod drzwi klientów.

 • Pojemniki termoizolacyjne

  Termoizolacyjne pojemniki do przewożenia dań obiadowych.  Konstrukcja pojemników zapewnia długie utrzymywanie ciepła  przewożonych dań. Szeroki wybór różnych rozmiarów pojemników termoizolacyjnych oraz atrakcyjne ceny. Pojemniki termoizolacyjne utrzymają temperaturę pakowanych posiłków i sprawią, że klienci będą zadowoleni z otrzymanych dań.

 • Akcesoria

  Części zamienne do maszyn cateringowych. Szeroki wybór matryc niezbędnych do zgrzewu pojemników cateringowych. Zapewniamy wymienne części niezbędne do zgrzewarek - sprężyna do maszyny, silikon do maszyny do zgrzewu, sprężyny do płyty grzewczej, siłownik, teleskop do maszyny, rączka do maszyny do zgrzewu, nóż grzebieniowy do maszyny.

Aktywne filtry