Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Tacki do zgrzewu

Oferujemy tacki cateringowe niedzielone oraz dzielone na dwie lub trzy komory. Produkty z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. Proponujemy pojemniki białe, czarne oraz przezroczyste, które są bezpieczne dla żywności w nich przechowywanej. Zapewniamy również szeroki wybór pojemniki do zgrzewu, opakowania do zgrzewu, tacki do zgrzewu. Wśród wyrobów znajduje się także wiele produktów ekologicznych, między innymi tacki cateringowe z wysokiej jakości papieru oraz trzciny cukrowej. W asortymencie hurtowni internetowej znajdą Państwo także pojemniki obiadowe do zgrzewu.

Tacki cateringowe. Tacki do zgrzewarek. Tacki do zgrzewu. Tacka do zgrzewu. Opakowaniaeko.pl

Podkategorie

 • Białe

  Tacki cateringowe białe można szczelnie zamknąć, co chroni dania przed wyciekaniem. Opakowania jednorazowe są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą, wśród wyrobów znajduje się także wiele produktów EKOLOGICZNYCH, między innymi tacki cateringowe z wysokiej jakości papieru oraz trzciny cukrowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pojemników białych do zgrzewu : opakowania do zgrzewu, pojemniki do zgrzewania, tacki do zgrzewu.

 • Czarne

  Tacki cateringowe czarne do dań obiadowych, można szczelnie zamknąć, co chroni dania przed wyciekaniem. Opakowania jednorazowe, opakowania do zgrzewu są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe W naszej ofercie znajdą Państwo również pojemniki do zgrzewania z szerokim rantem, które świetnie sprawdzą się w roli opakowania do zupy czy miseczki na sałatki. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą, wśród wyrobów znajduje się także wiele produktów, między innymi tacki cateringowe z wysokiej jakości papieru oraz trzciny cukrowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Transparent

  Opakowania transparentne do zgrzewu dań obiadowych. Tacki cateringowe transparentne pozwalają na nowoczesny a zarazem prosty sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. Pojemniki do zgrzewania są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą - pojemniki do zgrzewania, pojemniki do zgrzewu, tacka do zgrzewu, opakowania zgrzewane.

 • Small catering

  Opakowania small catering do zgrzewu pozwalają na nowoczesny a zarazem prosty sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. Pojemniki do zgrzewu są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe zapakowane w opakowania jednorazowe. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą, wśród wyrobów znajduje się także wiele produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Tacki EKO

  W naszym sklepie znajdą ekologiczne tacki cateringowe. Biodegradowalne pojemniki catering, pojemniki jednorazowe ekologiczne to zmiana pakowania dań z diety cateringowej. Opakowania do zgrzewu pozwalają na nowoczesny a zarazem prosty sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. Pojemniki jednorazowe biodegradowalne są doskonałym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych jako pojemniki na wynos. Produkty z naszej oferty opakowań ekologicznych to również doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych zaopatrujących swoich klientów w zestawy obiadowe.

Aktywne filtry