Newsletter

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Z MELAMINY

Pierwszy raz spotykasz się z określeniem „naczynia z melaminy” i zastanawiasz się, do czego one służą? Spieszymy z pomocą. Wykonane są w wyniku termoutwardzalnia żywicy. Te niepozornie wyglądające naczynia to wielorazowego użytku talerze, miski czy tace, które w niepowtarzalny sposób ozdobią wnętrze twojej restauracji. Prowadzisz lokal oferujący sushi? Zadbaj o ekskluzywny wygląd przekąsek dzięki tacom melaminowym białym bądź czarnym. Jeśli zamierzasz urządzić imprezę urodzinową dla większej ilości osób zaprezentowanie słonych i słodkich przekąsek za pomocą łyżek azjatyckich, miseczek okrągłych, kwadratowych, w kolorach czerni i bieli rewelacyjnie doda elegancji całej imprezie. Naczynia świetnie sprawdzą się również w domowym użytku czy przy rodzinnych obiadach. Obawiasz się, czy są one bezpieczne do stosowania do żywności? Naczynia z melaminy doskonale zastąpią porcelanowe naczynia codziennego żytku. Co dodatkowo je wyróżnia? Odporność na tłuszcz, oleje, kwasy a nawet zasady oraz możliwość ozdabiania różnymi sposobami – za pomocą folii impregnowanych czy farb. Warto wspomnieć, że melanina wykazuje wysoką wytrzymałość na stłuczenia czy pęknięcia. Dodatkowo nasycone kolorystyką naczynia zwrócą uwagę gości i zachęcą do wypróbowania przekąsek.

Opakowania z melaminy. Opakowania jednorazowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naczyń z melaminy. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi podkreślą wygląd dania i zachęcą do skosztowania potraw wielu konsumentów. Oferujemy szeroki wybór naczyń z melaminy: tace prostokątne, łupko podobne, mini patelnie, tace drewnopodobne, miseczki kwadratowe czy łyżki azjatyckie w różnych kolorach. 

Opakowania z melaniny .Naczynia z melaniny. Opakowaniaeko . Talerze melanina .Kolorowe naczynia z melaminy. Tace prostokątne z melaminy. Miski z melaminy. Talerze z melaminy. Sosjerki z melaminy. Naczynia z melaminy. Łyżki azjatyckie z melaminy.

Aktywne filtry